Nagłówek Dziennika Polickiego

Artur Gierczak pokonał w walce wieczoru Czecha Janema Prokesema podczas Gali King Promotion Boxing Night

W sobotę, 9 lipca w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbyła się Gala King Promotion Boxing Night.

Artur Gierczak pokonał w walce wieczoru Czecha Janema Prokesema

Kibice zgromadzeni w hali obejrzeli pięć walk zawodowych oraz trzy walki w formule olimpijskiej. W ostatniej chwili z rywalizacji wypadł Bartosz Kwiatkowski, który miał zawalczyć z Andreyem Chyrkovem z Ukrainy.

Oficjalne ważenie zawodników przed Galą King Promotion Boxing Night [zdjęcia]

Dziś w Hotelu Dobosz w Policach odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed sobotnią Galą King Promotion Boxing Night. Zawodników powitali organizatorzy wydarzenia oraz Ring Announcer – Sebastian Roszkowski.

Oficjalne Ważenie Zawodników przed Galą King Promotion Boxing Night

Udział w medialnym ważeniu zawodników wziął również szczeciński raper Głowa PMM, którego występ ubarwi Galę King Promotion Boxing Night.

Ponad 260 zawodniczek i zawodników wystartowało w II Hulk Cup

Dzisiaj w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbyła się druga edycja turnieju Hulk Cup w brazylijskim jiu-jitsu.

W turnieju udział wzięło ponad 260 zawodniczek i zawodników z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Dominik Mazur wywalczył srebrny medal Mistrzostw Europy

Dominik Mazur wywalczył srebrny medal na Mistrzostwach Europy na Krecie.

Dominik Mazur najpierw pokonał reprezentanta Mołdawii, następnie francuza przez poddanie kluczem na stopę. W walce o wejście do finału Dominik nabawił się kontuzji ręki, mimo to zdołał pokonać reprezentanta Izraela.

Swanson Cup już po raz piąty

W najbliższą niedzielę w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbędzie się piąta edycja turnieju "Swanson Cup" w brazylijskim jiu-jitsu.

W turnieju udział wezmą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli zawodnicy. Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Energy Gold Team.

Sześcioro zawodników Hulk Team Police w kadrze Polski Jiu-Jitsu Ne-Waza

Sześcioro zawodników trenujących na co dzień w Hulk Team Police dostało powołania do występującej na arenie międzynarodowej kadry Polski Jiu-Jitsu Ne-Waza.

Dwóch z nich: Dominik Mazur oraz Igor „Piekarz” Brzozowski występuje w kategorii wiekowej U21. Pozostała czwórka — Marcelina Jakubowska, Ada Mazur, Ernest Mallek i Piotr Madrak – wystartuje w młodszej kategorii U15.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.