Nagłówek Dziennika Polickiego

Adrianna Mazur podwójną Mistrzynią Świata w Grapplingu

Adrianna Mazur z Hulk Team Police została podwójną Mistrzynią Świata podczas odbywających się w Warszawie Mistrzostwa Świata w Grapplingu.

Adrianna Mazur

na zdjęciu: Adrianna Mazur

Na matach w stołecznej Warszawie policzanka rywalizowała w kategorii U20. Mazur okazała się najlepsza zarówno podczas walk w kimonach, jak i bez kimon.

W Policach trenowali pod okiem mistrza świata Krzysztofa Głowackiego [zdjęcia]

Dziś w sali gimnastycznej na ul. Cisowej w Policach odbyło się seminarium bokserskie z Krzysztofem Głowackim, byłym dwukrotnym mistrzem świata World Boxing Organization w wadze junior ciężkiej.

Trenowali z Krzysztofem Głowackim

na zdjęciu: Krzysztof Głowacki, były dwukrotny mistrz świata World Boxing Organization

– Boks jest dyscypliną sportu, w której doskonale znajdą się zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze. Dla każdego, kto chce się troszkę poruszać, popracować nad techniką, a przede wszystkim nad swoją kondycją. – powiedział Krzysztof Głowacki.

Klub Bokserski Bestia Police otworzył swoje drzwi dla przyszłych adeptów pięściarstwa

Dziś Klub Bokserski Bestia Police zorganizował dzień otwarty i zaprosił w swoje progi dzieci, młodzież i dorosłych na darmową lekcję boksu.

Dzień otwarty Klubu Bokserskiego Bestia Police

na zdjęciu: zajęcia prowadzili trenerzy pięściarstwa Mirela Balcerzak oraz Tomasz Resól

Podczas zajęć uczestnicy pod okiem trenerów pięściarstwa mieli okazję zapoznać się z techniką boksu, ćwiczeniami sprawnościowymi i kondygnacyjnymi, a także ćwiczeniami wzmacniającymi.

Artur Gierczak pokonał w walce wieczoru Czecha Janema Prokesema podczas Gali King Promotion Boxing Night

W sobotę, 9 lipca w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbyła się Gala King Promotion Boxing Night.

Artur Gierczak pokonał w walce wieczoru Czecha Janema Prokesema

Kibice zgromadzeni w hali obejrzeli pięć walk zawodowych oraz trzy walki w formule olimpijskiej. W ostatniej chwili z rywalizacji wypadł Bartosz Kwiatkowski, który miał zawalczyć z Andreyem Chyrkovem z Ukrainy.

Oficjalne ważenie zawodników przed Galą King Promotion Boxing Night [zdjęcia]

Dziś w Hotelu Dobosz w Policach odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed sobotnią Galą King Promotion Boxing Night. Zawodników powitali organizatorzy wydarzenia oraz Ring Announcer – Sebastian Roszkowski.

Oficjalne Ważenie Zawodników przed Galą King Promotion Boxing Night

Udział w medialnym ważeniu zawodników wziął również szczeciński raper Głowa PMM, którego występ ubarwi Galę King Promotion Boxing Night.

Ponad 260 zawodniczek i zawodników wystartowało w II Hulk Cup

Dzisiaj w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbyła się druga edycja turnieju Hulk Cup w brazylijskim jiu-jitsu.

W turnieju udział wzięło ponad 260 zawodniczek i zawodników z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Dominik Mazur wywalczył srebrny medal Mistrzostw Europy

Dominik Mazur wywalczył srebrny medal na Mistrzostwach Europy na Krecie.

Dominik Mazur najpierw pokonał reprezentanta Mołdawii, następnie francuza przez poddanie kluczem na stopę. W walce o wejście do finału Dominik nabawił się kontuzji ręki, mimo to zdołał pokonać reprezentanta Izraela.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.