Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 48 149 | Zgonów: 1 738 | Wyzdrowiało: 35 056

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 776 | Zgonów: 23

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 17 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 4 sierpnia 2020 roku, godzina: 10.43 | Kliknij i przeczytaj raport

Grupa Azoty Chemik Police wyeliminował Galatasaray Stambuł

Grupa Azoty Chemik Police po bardzo emocjonującym spotkaniu z cyklu Pucharu CEV pokonał na wyjeździe Galatasaray HDI Stambuł. Mecz był na tyle wyrównany, że do rozstrzygnięcia spotkania konieczny był tie-break.

Po zdecydowanym zwycięstwie nad Turczynkami 3:1 na własnym parkiecie – aby przejść dalej do kolejnego etapu rozgrywek – wystarczyły Chemikowi dwa wygrane sety.

Gospodynie lepiej weszły w mecz i zwyciężyły odpowiednio w pierwszym i trzecim secie. W drugiej, trzeciej i piątej partii lepsze okazały się policzanki.

Galatasaray HDI Stambuł – Grupa Azoty Chemik Police 2:3 (25:19, 18:25, 25:19, 23:25, 12:15)