Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 51 791 | Zgonów: 1 807 | Wyzdrowiało: 36 691

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 862 | Zgonów: 23

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 19 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 9 sierpnia 2020 roku, godzina: 10.53 | Kliknij i przeczytaj raport

Siatkarki Chemika Police pokonały Galatasaray HDI Stambuł

Siatkarki Grupy Azoty KPS Chemik Police pokonały w hali Netto Arena – Galatasaray HDI Stambuł 3:1. Najlepiej punktującą w drużynie Ferhata Akbasa była Wilma Salas, która zdobyła aż 23 punkty.

Policzanki rozpoczęły środowe spotkanie od zwycięstwa w pierwszym secie do 20. Następnie do głosu doszły Turczynki, które pewnie wygrały kolejną odsłonę do 17. W trzecim secie siatkarki Chemika Police zagrały równie skutecznie co w secie pierwszym i tym razem wygrały do 19.

W decydującym jak się później okazało secie czwartym, gospodynie wygrały na przewagi do 25. Z bardzo dobrej strony pokazała się libero – Paulina Maj-Erwardt, która zdołała obronić kilka kluczowych dla losów tego seta i całego spotkania piłek.

Mecz rewanżowy rozegrany zostanie 17 grudnia w Stambule.

Grupa Azoty Chemik Police – Galatasaray HDI Stambuł 3:1 (25:20, 17:25, 25:19, 27:25)