Nagłówek Dziennika Polickiego

Grupa Azoty Chemik Police z czwartym w historii Superpucharem Polski

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police zmagania w nowym sezonie rozpoczęły od mocnego uderzenia. Policzanki w finale Superpucharu Polski pokonały mistrzynie Polski z minionego sezonu – ŁKS Commercecon Łódź 3:1.

Grupa Azoty Chemik Police z Superpucharem Polski

na zdjęciu: to czwarty w historii klubu Superpuchar Polski

To czwarty triumf w Superpucharze Polski w historii Grupy Azoty Chemika Police.

Policzanki na tym etapie sezonu prezentują doskonałą formę. W dotychczas trzech rozegranych meczach w rozgrywkach TAURONLigi mają na swoim koncie komplet zwycięstw i bilans setów 9:0. Teraz dołożyły prestiżową wygraną, sięgając po Superpuchar Polski.

We wczorajszym spotkaniu podopieczne Marco Fenoglio oddały rywalkom zaledwie jednego seta.

MVP spotkania wybrano Martynę Łukasik.

ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Chemik Police 1:3

w setach: (20:25, 25:20, 20:25, 17:25)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Piotr Sumara / PLS

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.