Nagłówek Dziennika Polickiego

Grupa Azoty Chemik Police kompletuje kadrę. Do pełni szczęścia brakuje trzech nazwisk

Grupa Azoty Chemik Police kompletuje skład na nowy sezon 2023/24.

Monika Fedusio, nowa przyjmująca Grupy Azoty Chemik Police

na zdjęciu: Monika Fedusio, nowa przyjmująca Grupy Azoty Chemik Police

Ostatnio klub zaprezentował nową przyjmującą – Monikę Fedusio, która Grota Budowlanych Łódź zamieniła na klub z Polic. Wcześniej klub zakontraktował Brunę Honorio.

– Nie lubię słowa rywalizacja w kontekście gry w składzie. Zawsze powtarzam, że rywalizuję z innymi zespołami, a w drużynie łączy nas wspólny cel. Jestem doświadczoną siatkarką i mam nadzieję, że pomogę zespołowi – zapowiedziała Bruno Honorio.

Kontrakt z Grupą Azoty Chemik Police podpisała również grająca na pozycji atakującej 24-letnia Elizabet Inneh-Varga, która była najlepszą punktującą ligi koreańskiej w minionym sezonie. Inneh-Varga zdobyła aż 1 015 punktów, co jest drugim najlepszym wynikiem w historii ligi koreańskiej.

Do skompletowania drużyny dziesięciokrotnych Mistrzyń Polski brakuje jeszcze trzech nazwisk. W dalszym ciągu nie znamy nazwisk jednej przyjmującej, jednej rozgrywającej i jednej środkowej.

Przyjmujące: Martyna Łukasik, Natalia Mędrzyk, Monika Fedusio,

Atakujące: Bruno Honorio, Elizabet Inneh-Varga,

Rozgrywające: Marlena Kowalewska,

Libero: Martyna Grajber-Nowakowska, Monika Jagła,

Środkowe: Agnieszka Korneluk, Iga Wasilewska.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Grupa Azoty Chemik Police

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.