Nagłówek Dziennika Polickiego

Rywalizowali o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach [zdjęcia]

W minioną sobotę odbył się Turniej Piłki Plażowej o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

Turniej Piłki Plażowej o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach

na zdjęciu: zawodniczki rywalizowały o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach

Turniej rozegrany został na specjalnie przygotowanych boiskach do piłki plażowej, zlokalizowanych przy hali im. Eugeniusza Przybysza przy ul. Siedleckiej w Policach.

Uczestnicy rywalizowali w czterech kategoriach. W pierwszych dwóch wystartowały dziewczynki oraz chłopcy do lat 16, natomiast w dwóch kolejnych kobiety i mężczyźni w kategorii Open.

Impreza zorganizowana została wspólnie przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach oraz Polickie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Chemik Police.

Galeria Zdjęć:Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.