Nagłówek Dziennika Polickiego

Turniej Piłki Plażowej o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach [zapowiedź]

W sobotę 22 lipca odbędzie się Turniej Piłki Plażowej o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

Turniej Piłki Plażowej o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach

na zdjęciu: Agnieszka Korneluk dalej będzie reprezentowała barwy Chemika Police

Turniej rozegrany zostanie na boiskach do piłki plażowe przy hali im. Eugeniusza Przybysza mieszczącej się przy ul. Siedleckiej w Policach.

Organizatorzy przygotowali cztery kategorie, w których rywalizować będą zawodnicy. W pierwszych dwóch rywalizować będą dziewczynki oraz chłopcy do lat 16.

W kolejnych dwóch mierzyć będą się kobiety oraz mężczyźni w kategorii Open.

Osoby zainteresowane udziałem w turnieju proszone są o kontakt z Michałem Piotrowskim, zgłaszając swoją drużynę drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 504 840 189.

Dane zgłoszeniowe muszą zawierać: imię i nazwisko uczestniczki/uczestnika turnieju, miejsce zamieszkania, rok urodzenia oraz telefon kontaktowy.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 lipca do północy.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.