Nagłówek Dziennika Polickiego

Grupa Azoty Chemik Police kompletuje kadrę na nowy sezon

Grupa Azoty Chemik Police kompletuje powoli kadrę na kolejny sezon siatkarski w rozgrywkach Tauron Ligi.

Grupa Azoty Chemik Police kompletuje kadrę na nowy sezon

na zdjęciu: Agnieszka Korneluk dalej będzie reprezentowała barwy Chemika Police

Sezon 2022/23 nie był do końca udany dla 10-krotnych Mistrzyń Polski. Podopieczne Radosława Wodzińskiego wprawdzie sięgnęły po kolejny Puchar Polski, jednak nie zdołały nawiązać walki o Mistrzostwo Polski i zajęły dopiero 5. pozycję na koniec sezonu.

Aspiracje w takim klubie jak Grupa Azoty Chemik Police zawsze skoncentrowane są wokół Mistrzostwa Polski, Pucharu Polski i jak najlepszych wyników w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

W drużynie występującej na co dzień w Netto Arena w Szczecinie zakontraktowano dotychczas 6 zawodniczek, które będą reprezentowały barwy polickiego klubu. Na tej liście znalazły się przyjmujące Martyna Łukasik i Natalia Mędrzyk, rozgrywająca Marlena Kowalewska, libero Martyna Grajber-Nowakowska i środkowe Agnieszka Korneluk oraz Iga Wasilewska.

– Każda z tych siatkarek w Chemiku spędziła co najmniej 3 lata. Każda wie, jak wygrywać trofea – czytamy w mediach społecznościowych Grupy Azoty Chemik Police.

To oznacza, że w dalszym ciągu władze klubu szukają dwóch przyjmujących, rozgrywającej, libero, środkowej oraz dwóch atakujących. Jeszcze w tym tygodniu ma być ogłoszony kolejny transfer.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.