Nagłówek Dziennika Polickiego

U17 : Polska reprezentacja pokonała swoich rówieśników z Włoch [zdjęcia]

W poniedziałkowe popołudnie w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach zmierzyły się reprezentacje U17 Polski i Włoch.

U17: Polska – Włochy

na zdjęciu: nagrody wręczają poseł na Sejm RP Artur Szałabawka oraz prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. Mariusz Grab

Młodzi Polacy pokonali swoich rówieśników po tie-breaku, wygrywając w nim do 9.

Pierwszy set padł łupem podopiecznych Artura Łozy, którzy wygrali 25:22. W drugiej partii lepsi okazali się Włosi, wygrywając na przewagi 26:24. W kolejnej odsłonie ponownie lepsi byli Polacy, którzy wygrali 25:20. Czwarta partia zakończyła się wynikiem 20:25 i padła łupem podopiecznych Monici Cresty.

O zwycięstwie w poniedziałkowym spotkaniu zdecydować musiał tie-break. W nim lepsi okazali się biało-czerwoni, którzy wygrali do 9 i całe spotkanie 3:2.

U17: Polska – Włochy 3:2 (25:22, 24:26, 25:20, 20:25, 15:9)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.