Nagłówek Dziennika Polickiego

Turniej półfinałowy Ligi Wojewódzkiej Minisiatkówki ZZPS KinderJoy of Moving

W weekend 15 i 16 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Eugeniusza Przybysza w Policach, odbyły się półfinały Ligi Wojewódzkiej Minisiatkówki ZZPS KinderJoy of Moving w kategorii trójek i dwójek dziewcząt.

Turniej półfinałowy Ligi Wojewódzkiej Minisiatkówki ZZPS KinderJoy of Moving

na zdjęciu: Turniej półfinałowy Ligi Wojewódzkiej Minisiatkówki ZZPS KinderJoy of Moving

Turniej odbył się m.in. dzięki wsparciu Fundacji Grupy Azoty Police Na Rzecz Rozwoju Piłki Siatkowej i Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A., która ufundowała pamiątkowe koszulki dla uczestników półfinałów.

Zawodniczki Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej Chemik Police pamiątkowe koszulki, otrzymały z rąk Anny Tarocińskiej, członka zarządu polickiej Spółki.

Po emocjonujących zmaganiach wyłoniono kolejnych finalistów ligi wojewódzkiej minisiatkówki Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

W kategorii trójek dziewcząt:

UKS Bukowe Szczecin 1

UKS SMS Police 1

GA UKS Volley Wałcz 1

GA UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Szczecin 1

STS SP 18 Kospel Koszalin 1

UKS Opty Mielno 1

W kategorii dwójek dziewcząt:

GTS Plas Gryfice 1

GA MKS Gryf Szczecinek 1

KS Ogniwo Złocieniec

UKS Volley 71 Szczecin 1

UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Szczecin 1

SAPS Libero Banie 2Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.