Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 2 849 014 | Zgonów: 71 311 | Szczepienia: 15 144 771


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 127 943 | Zgonów: 2 669

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 6 718 | Zgonów: 96

Data aktualizacji: 14 maja 2021 roku, godzina: 10:50 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


ogłoszenie społeczne

Grupa Azoty Police na dłużej z KPS Chemik Police

Grupa Azoty Police kolejny rok będzie finansowała KPS Chemik Police. Podpisanie umowy z Grupą Azoty daje klubowi stabilizację finansową i możliwość dalszego rozwoju.

– Grupa Azoty Police jest stabilną firmą i ta stabilizacja przekłada się również na klub, którego jesteśmy właścicielem – podkreślił Mariusz Kądziołka, wiceprezes Grupy Azoty Police. – Grupa Azoty Police i Chemik Police to dwie marki, które znane są nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie i na świecie i ważne jest to, aby stabilizacja przełożyła się na wyniki sportowe – dodał Kądziołka.

Jak podkreślił wiceprezes Grupy Azoty Police, stabilizacja finansowa pozwala na zapewnienie zarówno sztabowi szkoleniowemu, jak i zawodniczkom warunków niezbędnych do dalszego rozwoju i sięgania po najwyższe cele sportowe.

– W imieniu polskiej siatkówki chciałbym przede wszystkim podziękować Grupie Azoty za wieloletnie zaangażowanie w rozwój siatkówki zarówno żeńskiej, jak i męskiej – powiedział Ryszard Czarnecki, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Paweł Frankowski, prezes Grupa Azoty Chemik Police podziękował z kolei Grupie Azoty Police za wieloletnie wsparcie finansowe, dzięki któremu zarządzany przez niego klub od wielu lat znajduje się w czołówce żeńskiej siatkówki, dostarczając kibicom sportowych emocji na najwyższym poziomie.

– Grupa Azoty jest wielkim mecenasem sportu w kraju, wspiera nie tylko siatkówkę, ale również m.in. skoki narciarskie i piłkę nożną – powiedział Paweł Frankowski. – My swoją grą na parkiecie chcemy zawsze podziękować naszemu partnerowi za finasowanie – podkreślił prezes polickiego klubu.

W najbliższy wtorek w Policach rozpocznie się trzydniowy turniej fazy grupowej Ligi Mistrzyń, w którym policzanki mierzyć będą się z Dynamem Kazań, Igorem Gorgonzola Novara oraz VK UP Ołomuniec.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Nie mam nic przeciwko finansowaniu klubu, ale jak mają dać podwyżki lub inne składniki płacy pracownikom zakładów, to kasy nie ma i nie będzie

Komentarz ostatnio edytowany około 3 miesiące(ęcy) temu przez 83100715959 Perez
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację