Nagłówek Dziennika Polickiego
  • #Region
  • Opublikowano:

Ministerstwo Zdrowia: 11 nowych zachorowań na koronawirusa! Zmarła 27-latka w Łańcucie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 11 nowych przypadkach zarażenia koronawirusem. Niestety w szpitalu w Łańcucie zmarła 27-letnia kobieta, która przebywała w stanie ciężkim.

Według informacji RMF FM, zmarła kobieta nie miała innych poważnych chorób. Kilka dni temu urodziła dziecko. Wirusem zaraziła się od własnej matki, która niedawno wróciła z Włoch. Bezpośrednią przyczyną śmierci miała być jednak sepsa.

Aktualnie na terenie Polski potwierdzono 378 przypadków zachorowania na COVID-19.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 3 osób z lubelskiego, 3 osób z dolnośląskiego, 2 osoby z wielkopolskiego oraz po 1 osobie z podkarpackiego, podlaskiego i małopolskiego.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.