Nagłówek Dziennika Polickiego

Grupa Azoty Police wesprze pracowników opiekujących się dziećmi w wieku od 8 do 12 lat

Zarząd Grupy Azoty Police podjął decyzję o przyznaniu świadczenia, które może wspomóc organizację realnej opieki nad dziećmi w okresie zamknięcia placówek oświatowo–wychowawczych.

Chodzi o pracowników spółki, którzy sprawują opieką nad dziećmi wieku od 8 do 12 lat.

– Świadczenie w postaci udzielenia dni wolnych od pracy na zasadach zasiłku opiekuńczego (tj. odpłatność 80% podstawy, z włączeniami zawartymi w ZUZP) dla zwiększonej grupy Pracowników, zostanie sfinansowane ze środków Grupy Azoty Police – czytamy w komunikacie spółki.

Zaproponowane rozwiązanie ma ułatwić pracownikom Zakładów Chemicznych w Policach opiekę nad dziećmi w tym szczególnym okresie.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.