Finansowanie z Grupy Azoty daje Chemikowi Police stabilność finansową

Chemik Police podpisał nową umowę z Grupą Azoty na kolejne 12 miesięcy.

– Grupa Azoty Police jest właścicielem Klubu. Dlatego nie wyobrażam sobie sytuacji, w której tytuł partnera głównego należałby do innego podmiotu. Dbamy o to, co nasze. Szczególnie gdy zawodniczki dają z siebie 100%, co widać po ostatnich wynikach: 15 wygranych meczów w Lidze Siatkówki Kobiet i prowadzenie w tabeli, a do tego – trzy wygrane mecze w Pucharze CEV – zaznaczył dr Wojciech Wardacki, prezes Grupy Azoty Police.

Umowa ze spółką chemiczną dla polickiego klubu jest gwarancją stabilizacji finansowej. Podkreśla to Paweł Frankowski, prezes klubu.

– Grupa Azoty daje coś, czego wiele klubów w Polsce nam zazdrości. Stabilność. Skupiamy się na działalności zespołu, na organizacji i wynikach sportowych, a taki komfort daje nam pomoc partnera głównego. Dziękujemy za wieloletnie zaufanie, które co roku staramy się przekładać na sukcesy sportowe – powiedział prezes klubu.

Komfortowe warunki stworzone przez Grupę Azoty Police sprawiają, że zarówno sztab szkoleniowy, jak i zawodniczki mogą w pełni koncentrować się na rozgrywkach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Grupa Azoty Police