Menu
reklama:
reklama:

Sławoszewo najlepsze w Orkiestrowym Turnieju Piłki Siatkowej w Tanowie

  • Gracjan Broda

W minioną sobotę hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Tanowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej drużyn z terenu Powiatu Polickiego, rozgrywany w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły. Niekwestionowanym zwycięzcą okazali się reprezentanci Sławoszewa (gmina Dobra – przyp. red.). Miejsce drugie zajęli siatkarze z Polic, natomiast na najniższym stopniu podium plasowali się reprezentanci Niekłończycy.

Czytaj więcej: Sławoszewo najlepsze w Orkiestrowym Turnieju Piłki Siatkowej w Tanowie

Syn byłego trenera siatkarskiego Chemika Police potrzebuje operacji

  • Gracjan Broda

Ponad 900 tysięcy złotych jest potrzebnych na operację Bruna Kreboka, syna byłego trenera siatkarskiego Chemika Police, który z polickim klubem najpierw w roli asystenta Mariusza Wiktorowicza wywalczył awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, a następnie zdobywał Mistrzostwa Polski.

– Już w trakcie ciąży zaczęły pojawiać się niepokojące symptomy, aby finalnie usłyszeć diagnozę o wrodzonej lewostronnej hemimelii strzałkowej (brak kości strzałkowej) i podejrzeniu amelii strzałkowej w prawej nodze (wykształcona część kości) oraz przodowygięciu obu piszczeli – tłumaczy Jakub Krebok.

Czytaj więcej: Syn byłego trenera siatkarskiego Chemika Police potrzebuje operacji

Efektowna wygrana Chemika Police z #Volley Wrocław

  • Gracjan Broda

Bez straty seta zakończył się dla Chemika Police sobotni mecz Ligi Siatkówki Kobiet. Policzanki na własnym parkiecie podejmowały zawodniczki #Volley Wrocław. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Serbka Bianka Buša.

Początek pierwszego seta wydawał się wyrównany, jednak koniec partii przyniósł rozstrzygnięcie na korzyść Chemika Police. Kolejna partia okazała się już być jednostronnym widowiskiem pod dyktando policzanek – głównie za sprawą bardzo skutecznej zagrywki, ale również dzięki skutecznej grze blokiem oraz punktowym atakom.

Czytaj więcej: Efektowna wygrana Chemika Police z #Volley Wrocław

Grot Budowlani Łódź wygrywa w hicie kolejki w Policach!

  • Gracjan Broda

Mistrzynie Polski przegrały pierwsze w tym sezonie spotkanie w Lidze Siatkówki Kobiet 2:3 (23:25, 25:20, 23:25, 25:21, 9:15). Policzanki musiały uznać wyższość siatkarek z Łodzi.

Niedzielne spotkanie pomiędzy Chemikiem Police a Grotem Budowlanymi Łódź zapowiadane było jak hit kolejki. Kibice, którzy zdecydowali się, obejrzeć je na żywo w hali Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza byli świadkami bardzo ciekawego widowiska.

Czytaj więcej: Grot Budowlani Łódź wygrywa w hicie kolejki w Policach!

Chemik Police pewnie wygrywa i umacnia się na pozycji lidera [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Siatkarki Chemika Police pokonały przed własną publicznością Energę MKS Kalisz 3:1 i umocniły się na pozycji lidera tabeli.

Dwa pierwsze sety to wyrównana gra obydwu zespołów. W pierwszej odsłonie policzanki zdołały w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W drugim secie więcej zimnej krwi zachowały podopieczne Mariusza Wiktorowicza, które zdołały doprowadzić do wyrównania stanu meczu.

Czytaj więcej: Chemik Police pewnie wygrywa i umacnia się na pozycji lidera [zdjęcia]

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją