Menu

Siatkarki Chemika Police sięgnęły po Puchar Polski

  • Gracjan Broda

Siatkarki Chemika Police wygrały finałowy turniej Pucharu Polski w Nysie i tym samym sięgnęły po raz siódmy po to trofeum.

Aktualne Mistrzynie Polski najpierw w sobotę pokonały w meczu półfinałowym Grot Budowlanych Łódź 3:0, a następnie w niedzielę w wielkim finale również 3:0 uporały się z Developresem SkyRes Rzeszów.

Czytaj więcej: Siatkarki Chemika Police sięgnęły po Puchar Polski

Grupa Azoty Police przedłużyła umowę na finansowanie Mistrzyń Polski

  • Gracjan Broda

Grupa Azoty Police przez najbliższy rok będzie finansować siatkarki Mistrzyń Polski. Nowa umowa została podpisana po wygranym meczu Chemika Police z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

– Politykę społeczno-sponsoringową realizujemy poprzez wparcie zarówno sportu amatorskiego, jak i zawodowego. Do tej drugiej grupy zdecydowanie zalicza się nasza współpraca z siatkarkami Chemika Police, które promują nas nie tylko w rozgrywkach krajowych, ale także na europejskich boiskach – podkreślił Tomasz Panas, wiceprezes Grupy Azoty Police.

Czytaj więcej: Grupa Azoty Police przedłużyła umowę na finansowanie Mistrzyń Polski

Sławoszewo najlepsze w Orkiestrowym Turnieju Piłki Siatkowej w Tanowie

  • Gracjan Broda

W minioną sobotę hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Tanowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej drużyn z terenu Powiatu Polickiego, rozgrywany w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły. Niekwestionowanym zwycięzcą okazali się reprezentanci Sławoszewa (gmina Dobra – przyp. red.). Miejsce drugie zajęli siatkarze z Polic, natomiast na najniższym stopniu podium plasowali się reprezentanci Niekłończycy.

Czytaj więcej: Sławoszewo najlepsze w Orkiestrowym Turnieju Piłki Siatkowej w Tanowie

Syn byłego trenera siatkarskiego Chemika Police potrzebuje operacji

  • Gracjan Broda

Ponad 900 tysięcy złotych jest potrzebnych na operację Bruna Kreboka, syna byłego trenera siatkarskiego Chemika Police, który z polickim klubem najpierw w roli asystenta Mariusza Wiktorowicza wywalczył awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, a następnie zdobywał Mistrzostwa Polski.

– Już w trakcie ciąży zaczęły pojawiać się niepokojące symptomy, aby finalnie usłyszeć diagnozę o wrodzonej lewostronnej hemimelii strzałkowej (brak kości strzałkowej) i podejrzeniu amelii strzałkowej w prawej nodze (wykształcona część kości) oraz przodowygięciu obu piszczeli – tłumaczy Jakub Krebok.

Czytaj więcej: Syn byłego trenera siatkarskiego Chemika Police potrzebuje operacji

Efektowna wygrana Chemika Police z #Volley Wrocław

  • Gracjan Broda

Bez straty seta zakończył się dla Chemika Police sobotni mecz Ligi Siatkówki Kobiet. Policzanki na własnym parkiecie podejmowały zawodniczki #Volley Wrocław. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Serbka Bianka Buša.

Początek pierwszego seta wydawał się wyrównany, jednak koniec partii przyniósł rozstrzygnięcie na korzyść Chemika Police. Kolejna partia okazała się już być jednostronnym widowiskiem pod dyktando policzanek – głównie za sprawą bardzo skutecznej zagrywki, ale również dzięki skutecznej grze blokiem oraz punktowym atakom.

Czytaj więcej: Efektowna wygrana Chemika Police z #Volley Wrocław

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją