Menu
reklama:

Brak medalu będzie oznaczał zmiany w polickim klubie?!

  • Gracjan Broda

Brak medalu siatkarek Chemika Police, które zdominowały w ostatnich latach Ligę Siatkówki Kobiet, będzie zapewne oznaczał szereg zmian kadrowych w klubie.

Jako pierwszy z klubem pożegna się z pewnością włoski szkoleniowiec Marcello Abbondanza, który nie zdołał doprowadzić Chemika Police do kolejnego tytułu Mistrzyń Polski. Puchar Polski to z pewnością za mało zarówno dla samego prezesa klubu Pawła Frankowskiego, jak i partnera głównego – Grupy Azoty Police.

Czytaj więcej: Brak medalu będzie oznaczał zmiany w polickim klubie?!

Siatkarki Chemika Police bez medalu!

  • Gracjan Broda

Pomimo zwycięstwa w rundzie zasadniczej siatkarkom Chemika Police nie udało się zdobyć medalu Ligi Siatkówki Kobiet. Mistrzynie Polski pięciu ostatnich sezonów tym razem rozczarowały kibiców i uplasowały się tuż za podium – na czwartym miejscu.

Po przegranym z Grotem Budowlanymi Łódź półfinale broniącym tytułu mistrzyń Polski policzankom pozostała jedynie walka o brązowy medal. W „małym finale” rozgrywanym do trzech zwycięstw policzankom przyszło się zmierzyć z zawodniczkami Developresu SkyRes Rzeszów.

Czytaj więcej: Siatkarki Chemika Police bez medalu!

Nieoczekiwana porażka Chemika Police w walce o brązowy medal

  • Gracjan Broda

Od porażki w trzech setach siatkarki Chemika Police rozpoczęły rywalizację o brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. We wtorek 23 kwietnia w hali Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach lepsze okazały się zawodniczki Developresu SkyRes Rzeszów.

Każdy z trzech rozegranych setów zakończył się zbliżonym wynikiem: 19:25, 20:25 oraz 21:25. Tytuł najlepszej zawodniczki przypadł rzeszowskiej przyjmującej Michaeli Mlejnkovej.

Czytaj więcej: Nieoczekiwana porażka Chemika Police w walce o brązowy medal

Chemik Police rozpoczyna bój o brązowy medal

  • Gracjan Broda

We wtorek, 23 kwietnia siatkarki Chemika Police rozpoczną na własnym parkiecie walkę o brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. W „małym finale” podejmą zawodniczki Developresu SkyRes Rzeszów.

Rywalizacja toczyć się będzie do trzech wygranych meczów, a to oznacza, że co najmniej dwa razy Chemiczki zagrają w hali Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:30. Wtorkowe spotkanie będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport.

Czytaj więcej: Chemik Police rozpoczyna bój o brązowy medal

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją