Menu

KPS Chemik Police przegrał w Superpucharze Polski!

  • Gracjan Broda

Siatkarki Chemika Police przegrały w Superpucharze Polski im. Andrzeja Niemczyka z Grotem Budowlanymi Łódź 3:2 (25:21, 20:25, 20:25, 25:19, 15:9). Mistrzynie Polski mimo prowadzenia 2:1 w setach nie zdołały rozstrzygnąć rywalizacji na swoją korzyść.

W decydującym starciu od pierwszej piłki zdecydowanie lepiej prezentowały się łodzianki, które nie pozwoliły sobie wydrzeć zwycięstwa w decydującej partii.

Czytaj więcej: KPS Chemik Police przegrał w Superpucharze Polski!

Smarzek: „Jestem bardziej podekscytowana wyjazdem do Włoch, niż smutna z powodu wyjazdu ze Szczecina”

  • Gracjan Broda

Malwina Smarzek, była już atakująca Chemika Police udzieliła wywiadu Polsatowi Sport, w którym opowiedziała, dlaczego zdecydowała się przenieść do Włoch.

– Kiedy zaczął się mój drugi sezon w Chemiku to cały czas powtarzałam mojemu menadżerowi, że chcę odejść za granicę. To nie jest tak, że nie skupiałam się na grze w klubie, ale w mojej głowie było to, że chcę skorzystać z klauzuli zapisanej w kontrakcie i odejść po tym roku – powiedziała Malwina Smarzek w rozmowie z Martą Ćwiertniewicz.

Czytaj więcej: Smarzek: „Jestem bardziej podekscytowana wyjazdem do Włoch, niż smutna z powodu wyjazdu ze Szczecina”

Włoski szkoleniowiec na dłużej w Chemiku Police

  • Gracjan Broda

Marcello Abbondanza przez kolejny sezon będzie trenerem siatkarskiego Chemika Police. Prowadzący reprezentację Kanady Włoch przedłużył właśnie kontrakt z klubem mistrzyń Polski.

Abbondanza w połowie ubiegłego sezonu zastąpił Jakuba Głuszaka. Mimo trudnej sytuacji klubu, spowodowanej licznymi kontuzjami, udało mu się zrelizować stawiany przed nim cel, którym było zdobycia mistrzostwa Polski.

Czytaj więcej: Włoski szkoleniowiec na dłużej w Chemiku Police

Malwina Smarzek opuszcza Chemika Police! Kierunek: Włochy?

  • Gracjan Broda

Malwina Smarzek nie będzie reprezentowała barw Chemika Police w nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

Jak poinformował klub uruchomiona została klauzula odstępnego, z której skorzystał najprawdopodobniej jeden z włoskich klubów. Nieoficjalnie mówi się, że atakująca Mistrzyń Polski zagra w Zanetti Bergamo.

Czytaj więcej: Malwina Smarzek opuszcza Chemika Police! Kierunek: Włochy?

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją