Nagłówek Dziennika Polickiego

Liga Mistrzyń: Grupa Azoty Chemik Police wygrywa z rumuńskim CSM Targoviste

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police pokonały w hali Netto Arena w Szczecinie rumuński CSM Targoviste 3:2 w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

Chemik Police wygrywa w Lidze Mistrzyń

na zdjęciu: Jovana Brakocević-Canzian zdobyła 26 punktów dla Grupy Azoty Chemik Police

To pierwsze zwycięstwo pod wodzą Radosława Wodzińskiego, który tymczasowo prowadzi Mistrzynie Polski po zwolnieniu z funkcji pierwszego trenera Marka Mierzwińskiego.

Marek Mierzwiński nie jest już szkoleniowcem Grupy Azoty Chemik Police

Marek Mierzwiński nie jest już szkoleniowcem siatkarek Grupy Azoty Chemik Police. W dalszym ciągu pozostaje w klubie do dyspozycji zarządu, bowiem jego kontrakt ważny jest do zakończenia bieżącego sezonu.

Marek Mierzwiński

na zdjęciu: Marek Mierzwiński z pucharem za wygranie rozgrywek TAURON Ligi

– To trudna decyzja, ponieważ wszyscy wiemy, jak bardzo Marek jest związany z tym klubem, z tym regionem. Nie mogę jednak kierować się sentymentem. Po wielu konsultacjach uznałem, że formuła współpracy z Markiem w roli pierwszego trenera wygasła, musimy spróbować innego rozwiązania – tłumaczy Paweł Frankowski, prezes klubu.

Dotkliwa porażka siatkarek Grupy Azoty Chemik Police w Rzeszowie

Podopieczne Marka Mierzwińskiego przegrały w sobotę w Rzeszowie z miejscowym Developresem 1:3.

Chemik Police przegrał w Rzeszowie

na zdjęciu: To trzecia ligowa porażka siatkarek Grupy Azoty Chemik Police

Pierwszą partię rzeszowianki wygrały do 12. Policzanki od początku spotkania miały problemy w przyjęciu, co skrupulatnie wykorzystywały siatkarki Deveopresu. O pierwszą przerwę szkoleniowiec Mistrzyń Polski poprosił przy stanie 8:4 dla gospodyń. Na niewiele to się jednak stało. Podopieczne Stephane Antigi kontynuowały obraną ścieżkę, a od stanu 18:12 punktowały już tylko rzeszowianki.

ŁKS Commercecon Łódź za silny dla Grupy Azoty Chemik Police

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź pokonały w hali Netto Arena w Szczecinie Grupę Azoty Chemik Police 3:1. Spotkanie rozegrano w ramach 10. kolejki TAURON Ligi.

Chemik Police przegrał z ŁKS Commercecon Łódź

na zdjęciu: Siatkarki Chemika Police przegrały przed własną publicznością z ŁKS Commercecon Łódź

W dwóch pierwszych partiach kibice obejrzeli wyjątkowo zaciętą rywalizację, którą rozstrzygnęła gra na przewagi. O ile w pierwszej partii triumfowały policzanki (26:24), o tyle w partii drugiej lepsze okazały się przyjezdne (27:29).

Grupa Azoty Chemik Police z awansem do turnieju finałowego Pucharu Polski

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police pokonały MOYĘ Radomkę Lotnisko Radom 3:0 i awansowały do turnieju finałowego rozgrywek Pucharu Polski, który odbędzie się w Nysie.

Chemik Police pokonał Moyę Radomkę Lotnisko Radom

na zdjęciu: Łukasik (Radomka Radom) atakuje ze skrzydła

Mistrzynie Polski od samego początku spotkania zdominowały rywalki, na niewiele im pozwalając. Pierwszą partię pewnie wygrały do 16, dając sygnał, że będą chciały zakończyć to spotkanie w jak najkrótszym czasie.

Grupa Azoty Chemik Police nie dała szans Radomce Radom

Podopieczne Marka Mierzwińskiego pokonały w hali Netto Arena w Szczecinie siatkarki Moyi Radomki Lotnisko Radom 3:0 (25:14, 25:16, 25:23).

Chemik Police pokonał Moyę Radomkę Lotnisko Radom

na zdjęciu: Radość Martyny Czyrniańskiej

W pierwszej partii policzanki zdominowały rywalki i praktycznie w każdym aspekcie siatkarskiego rzemiosła przewyższały rywalki. Mistrzynie Polski prowadząc 20:8, pewnie zmierzały po wygraną. Przyjezdne wprawdzie zdołały doprowadzić do rezultatu 14:23, to jednak wszystko, na co było je stać w pierwszym secie niedzielnej rywalizacji.

Ponad 150 dzieci wzięło udział w I Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki o puchar Starosty Polickiego

W hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbył się I Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki o puchar Starosty Polickiego.

I Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki o puchar Starosty Polickiego

na zdjęciu: Atakuje Jovana Brakocević-Canzian

Organizatorami rozegranego w sobotę, 3 grudnia turnieju byli UKS SMS Police oraz Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Pewna wygrana Chemika Police na inaugurację Ligi Mistrzyń

Podopieczne Marka Mierzwińskiego od pewnego zwycięstwa nad Maritzą Płowdiw rozpoczęły zmagania w tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń.

Chemik Police pokonał Martizę Płowdiw

na zdjęciu: Atakuje Jovana Brakocević-Canzian

Kibice zgromadzeni w hali Netto Arena w Szczecinie zaciętą rywalizację obejrzeli jedynie w drugim secie, który policzanki wygrały 25:23. Zarówno pierwsza (25:18), jak i trzecia partia (25:11) prowadzona była pod dyktando Grupy Azoty Chemik Police.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.