reklama:


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 89 962 | Zgonów: 2 483 | Wyzdrowiało: 68 955


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 1 738 | Zgonów: 32

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 58 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 29 września 2020 roku, godzina: 11.10 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


Grupa Azoty Chemik Police przegrał po pięciosetowym pojedynku z Radomką Radom

W niedzielnym spotkaniu siatkarki Grupy Azoty Chemik Police przegrały przed własną publicznością z E.Leclerc Moya Radomką Radom 2:3 (26:28, 18:25, 25:16, 25:17, 8:15). To druga z rzędu porażka po tie-breaku Mistrzyń Polski w obecnym sezonie.

Policzanki przegrały dwa pierwsze sety i aby myśleć o korzystnym wyniku musiały wziąć się ostro do pracy. Szczególnie zacięty był pierwszy set, którego przyjezdne wygrały 28:26. W drugim secie ponownie lepsze okazały się podopieczne Riccardo Marchesiego.

Chemik Police potwierdza zakażenie swojej zawodniczki koronawirusem

Jedna z siatkarek Grupa Azoty Chemika Police otrzymała dodatki wynik testu na SARS-COV-2 – informuje klub w mediach społecznościowych.

– Pozostałe zawodniczki i członkowie sztabu są zdrowi. Od dziś cała drużyna zostaje poddana 10-dniowej kwarantannie – czytamy w opublikowanym komunikacie.

Wiemy, z kim Grupa Azoty Chemik Police zagra w Lidze Mistrzyń

Znamy przeciwników, z którymi zmierzą się siatkarki klubu Grupa Azoty Chemik Police w Lidze Mistrzyń. W piątek odbyło się losowanie poszczególnych grup.

W fazie grupowej turnieju udział weźmie 20 drużyn, które zostały rozlosowane do pięciu grup po cztery drużyny. Grupa Azoty Chemik Police trafił do grupy E.

Agnieszka Bednarek kończy wspaniałą karierę siatkarską

15 lat w zawodowej siatkówce, siedem sezonów w barwach Chemika Police, z którym zdobyła sześć Mistrzostw Polski, pięć Pucharów Polski i trzy Superpuchary Polski. Łącznie na koncie ma siedem Mistrzostw Polski, siedem Pucharów Polski, sześć Superpucharów Polski. Agnieszka Bednarek, bo o niej mowa, kończy wspaniałą karierę.

Środkowej nie zobaczymy już ani w barwach Chemika Police, ani w barwach innego siatkarskiego klubu. Zawodniczka podjęła decyzję o zakończeniu kariery sportowej.

Grupa Azoty Chemik Police buduje już zespół na kolejny sezon

Mistrz Polski Grupa Azoty Chemik Police kontraktuje już zawodniczki na sezon 2020/21. Nowe umowy z klubem parafowały już rozgrywająca Marlena Kowalewska i środkowa Iga Wasilewska. W nowym sezonie na pewno nie zobaczymy Iriny Trushkiny, której Chemik Police podziękował za grę w ubiegłym sezonie.

Ukraińska środkowa była podstawową zawodniczką minionych rozgrywek. Z klubem zdobyła mistrzostwo, puchar i Superpuchar Polski. Dotarła również do półfinału Pucharu CEV, który anulowano ze względu na pandemię koronawirusa. Mimo to, zawodniczki nie zobaczymy w nowym sezonie w Policach.

Grupa Azoty Chemik Police Mistrzem Polski!

Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police zostały Mistrzyniami Polski.

W związku z epidemią koronawirusa rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet zostały zakończone po rundzie zasadniczej. Zespoły rozegrały pełną rundę, 22 kolejki systemem każdy z każdym u siebie i na wyjeździe.

Spotkania zdobywczyń Puchar Polski bez udział publiczności!

W związku z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego o odwołaniu imprez masowych, ze względu na ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa, informujemy, że wszystkie mecze Chemika w fazie play off (do odwołania) rozegrane zostaną bez udziału publiczności – poinformował Grupa Azoty Chemik Police.

Kibice, którzy nabyli bilety, mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy za ich zakup zgodnie z regulaminem abilet.pl.