Menu

Witamy na łamach Dziennika Polickiego

  • Gracjan Broda

Świat internetu rozwija się każdego dnia, dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych czytelników i podążając za obecnymi trendami podjęliśmy decyzję o zbudowaniu platformy informacyjnej służącej wymianie swoich opinii mieszkańcom gminy Police i okolic.

Wierzymy, że dokonane przez nas zmiany sprawią, że będziecie Państwo chętnie zaglądać na łama Dziennika Polickiego i stanie się on obowiązkową lekturą każdego dnia.

Dziennik Policki to nowoczesny portal informacyjny dostosowany do najbardziej wymagających użytkowników.

Dziennik Policki został przystosowany do przeglądania nie tylko na komputerach stacjonarnych czy laptopach, ale również na urządzeniach przenośnych takich jak tablety i wszechobecne smartfony.

Szczecgólną uwagę skoncentrowaliśmy na prezentowanych przez nas artykułach. Duże zdjęcia oraz czytelny tekst mają zapewnić maksymalny komfort naszym czytelnikom w trakcie przeglądania portalu.

Mocno akcentujemy przygotowywane przez naszych fotoreporterów galerie zdjęć. Pragniemy dostarczać Państwu nie tylko ciekawych artykułów ale również pełen pakiet multimediów, dzięki którym jeszcze bardziej będzie mogli zobaczyć to co dzieje się wokół Was.

Zrezygnowaliśmy całkowicie z pomysłu budowania forum. Postanowiliśmy pozostać przy publikowanych wewnątrz artykułów komentarzach uznając, że wolicie Państwo zdecydowanie bardziej komentować i opiniować bieżące informacje aniżeli oddawać się monotonnym, często męczącym dyskusjom na forum.

Zmieniamy się dla Was, zmieniamy się na lepsze...

zespół redakcyjny Dziennika Polickiego

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją