reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zniszczono kolejne banery wyborcze Koalicji Obywatelskiej w Policach! Czarne paski na oczach kandydatów i swastyki

Kolejne materiały wyborcze kandydatów Koalicji Obywatelskiej zostały zniszczone. Tym razem nieznany sprawca bądź sprawcy zniszczył banery wyborcze znajdujące się na ogrodzeniu przy ul. Wyszyńskiego w Policach.

zniszczone materiały wyborcze przy ul. Wyszyńskiego w Policach

na zdjęciu: zniszczone materiały wyborcze przy ul. Wyszyńskiego w Policach

Na wizerunkach kandydatów partii Donalda Tuska do Sejmu pojawiły się czarne paski zakrywające oczy.

Dodatkowo na banerze wyborczym szczecińskiego polityka Sławomira Nitrasa oraz policzanki Magdaleny Sosnowskiej sprawca, który dopuścił się wandalizmu, domalował swastyki. Pozbawione hitlerowskich symboli są jedynie banery wyborcze Shivana Fate.

W sumie zniszczonych zostało pięć banerów Koalicji Obywatelskiej.

Niszczenie materiałów wyborczych to nie walka polityczna, a zwyczajny wandalizm. Poparcie dla swojego kandydata lepiej wyrazić przy urnie wyborczej, niż niszcząc banery politycznego konkurenta. Przypominamy, że za niszczenie materiałów wyborczych grozi kara w postaci aresztu lub grzywny.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.