reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zniszczone materiały wyborcze kandydata Koalicji Obywatelskiej z Powiatu Polickiego

Jeszcze na dobre nie rozkręciła się kampania wyborcza, a już mamy pierwsze incydenty związane z niszczeniem materiałów wyborczych.

zniszczony baner kandydata Koalicji Obywatelskiej

na zdjęciu: zniszczony baner kandydata Koalicji Obywatelskiej

W piątek kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu w okręgu wyborczym 41 – Shivan Fate opublikował w swoich mediach społecznościowych post, dotyczący zniszczonych banerów wyborczych.

– Dla tych, którym bardzo podoba się mój baner mam propozycję, aby nie zrywali, ani nie niszczyli tego, co już wisi, tylko zadzwonili i ja przywiozę osobiście pod wskazany adres nowy i czyściutki baner – skomentował incydent Fate.

Obok zniszczonego baneru kandydata Koalicji Obywatelskiej z terenu powiatu polickiego w Policach wisi baner innego kandydata formacji politycznej Donalda Tuska – Patryka Jaskulskiego. Jego materiały wyborcze nie zostały zniszczone.

W sumie zniszczone zostały 4 banery na terenie Polic, Nowego Warpna oraz Przecławia.

– Notorycznie zrywane są moje plakaty wyborcze w Przecławiu. To jakaś akcja wymierzona w moją osobę – podkreśla Shivan Fate, radny Rady Powiatu w Policach i kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

Jak przyznał Shivan Fate niszczenia materiałów wyborczych, nie zgłosił na policję.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Facebook / Shivan Fate

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.