reklama:

Koalicja Obywatelska zaprezentowała kandydatów! Jest miejsce dla Piotra Misiły!

Koalicja Obywatelska zaprezentowała dzisiaj kandydatów, którzy będą ubiegać się w jesiennych wyborach parlamentarnych o miejsca w Sejmie i Senacie.

W okręgu wyborczym nr 41 obejmującym województwo zachodniopomorskie, w tym powiat policki jedynką na liście partii Grzegorza Schetyny został Arkadiusz Marchewka. Listę zamyka kontrowersyjny poseł z Polic – Piotr Misiło, który ostatnio popadł w niełaskę publikując w mediach społecznościowych symbol Polski Walczącej na tle flagi LGBT.

Na 16 miejscu na liście Koalicji Obywatelskiej znalazła się z kolei mieszkająca na co dzień w Mierzynie, wicestarosta powiatu polickiego – Joanna Napiwodzka. Numerem 20 jest natomiast radny Rady Miejskiej w Policach – Damian Walczak. Kolejną niespodzianką jest obecność pisarki Doroty Schrammek, której przypadło 21 miejsce na liście.

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmu: Arkadiusz Marchewka, Norbert Obrycki, Zofia Ławrynowicz, Artur Łącki, Magdalena Filiks, Grzegorz Napieralski, Elżbieta Jabłońska, Michał Marcinkiewicz, Robert Sucharzewski, Wojciech Łebiński, Marek Stankiewicz, Zbigniew Chojecki, Zygmunt Siarkiewicz, Lidia Lalak-Szawiel, Hubert Andrych, Joanna Napiwodzka, Wiktor Tołoczko, Piotr Rębacz, Wioletta Drzewińska, Damian Walczak, Dorota Schrammek, Izabela Grabowska, Edyta Łągiewska-Wijas, Piotr Misiło.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda