reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zarząd Powiatu w Policach z wotum zaufania i absolutorium za wykonanie budżetu

Zarząd Powiatu w Policach otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium od radnych Rady Powiatu w Policach. Obecni w trakcie głosowania radni jednogłośnie udzielili zarządowi Powiatu w Policach wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2022.

Grzegorz Ufniarz

na zdjęciu: (od lewej) członek zarządu Beata Chmielewska, starosta policki Andrzej Bednarek

Nieobecna w trakcie sesji Rady Powiatu w Policach radna niezależna Aneta Rejczyk-Matysiak złożyła zdanie odrębne podczas posiedzenia komisji rewizyjnej, informując, że jest przeciwna udzieleniu absolutorium zarządowi Powiatu w Policach.

Starosta policki Andrzej Bednarek podziękował w imieniu własnym oraz całego zarządu wszystkim współpracownikom, pracownikom Starostwa Powiatowego w Policach oraz podległych jednostek podkreślając, że dzisiejszy wynik głosowania jest efektem współpracy.

Bednarek podziękował również wszystkim radnym, również tym z opozycji, którzy udzielili zarządowi wotum zaufania i absolutorium za wykonanie budżetu.

Głosowanie poprzedziła prezentacja raportu o stanie powiatu polickiego i debata na jego temat.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.