reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wójt Gminy Dobra z wotum zaufania i absolutorium za wykonanie budżetu

Rada Gminy Dobra udzieliła wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu Gminy za rok 2022 wójt gminy Dobra Teresie Dera.

Grzegorz Ufniarz

na zdjęciu: wójt gminy Dobra Teresa Dera

Za udzieleniem wotum zaufania głosowało 13 radnych, natomiast 5 było przeciw. Żaden z radnych nie wstrzymał się od głosu.

Głosowanie nad wotum zaufania poprzedziła prezentacja i dyskusja nad raportem o stanie gminy.

Następnie radni Gminy Dobra głosowali nad uchwałą w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Gminy Dobra wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy za rok 2022. Za jej podjęciem zagłosowało 18 radnych.

Za udzieleniem absolutorium wójt gminy Dobra również głosowało 13 radnych, przeciw było 5 radnych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.