reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ufniarz: „Będę ubiegał się o fotel burmistrza (…) mam gotowe listy kandydatów na radnych”

Podczas środowego, wieczornego „Lajfa” Grzegorz Ufniarz podtrzymał ubiegłoroczną deklarację, że będzie ubiegał się o fotel burmistrza Polic w wyborach samorządowych, które odbędą się w kwietniu 2024 roku.

Grzegorz Ufniarz

na zdjęciu: Grzegorz Ufniarz

Ufniarz poinformował również, że we wrześniu odbędzie się konwencja polityczna, podczas której zaprezentuje nie tylko swoich współpracowników oraz kandydatów do Rady Miejskiej w Policach, oraz Rady Powiatu w Policach, ale przede wszystkim program.

Zdaniem radnego Ufniarza kandydatów i założenia programowe trzeba mieszkańcom pokazać wcześniej, a nie na miesiąc przed wyborami.

– Udało się zbudować taką ekipę fajnych ludzi, że właściwie już dziś byśmy mogli lecieć na te wybory – powiedział Grzegorz Ufniarz. – Mam już prawie gotowe listy kandydatów na radnych do Gminy, na radnych do Powiatu – zdradził.

Główne założenia programu są już znane, bowiem radny Ufniarz publikował je na swojej stronie internetowej. To m.in. budownictwo komunalne, a także kompleksowa strategia rozwoju Gminy Police.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.