Menu

„Lokalni” podpisali porozumienie koalicyjne z Magdaleną Zagrodzką [wideo]

  • Gracjan Broda

Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Zagrodzkiej oraz Komitet Wyborczy Wyborców „Lokalni” zawarli przed drugą turą wyborów porozumienie koalicyjne, na mocy którego Ewa Głowacka i jej zaplecze polityczne, poparli Magdaleną Zagrodzką w walce o fotel wójta gminy Dobra.

– Podjęliśmy wspólnie decyzję, że do drugiej tury wyborów na wójta gminy Dobra idziemy razem – powiedziała Magdalena Zagrodzka, kandydatka na wójta gminy Dobra.

Jednym z priorytetowych tematów, które podnosiły oba komitety w tej kampanii, jest plan zagospodarowania przestrzennego.

– Łączy nas wola stworzenia i wdrożenia nowej strategii dla Gminy, uwzględniającej realne potrzeby mieszkańców i przedsiębiorców – powiedział Tomasz Czubara z Komitety Wyborczego Wyborców „Lokalni”.

Dlaczego „Lokalni” zdecydowali się poprzeć kandydaturę Magdaleny Zagrodzkiej w wyścigu o stanowiska wójta gminy Dobra?

– Otwartość, przejrzystość, odpowiedzialność i konieczność przyśpieszenia inwestycji – to nasze zasady, które zdecydowały o decyzji poparcia Magdaleny Zagrodzkiej na wójta gminy Dobra – oświadczyli przedstawiciele „Lokalnych”.

W zaplanowanej na 4 listopada drugiej turze wyborów zmierzą się obecna wójt gminy Dobra Teresa Dera oraz Magdalena Zagrodzka.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze  

 
#1 hermenegilda 2018-10-30 08:35
nie ma jak najpierw się pozywać, zrywać swoje plakaty, a potem nagle wielka przyjaźń, wspólne działanie. jedna pani drugiej pani obiecała stołek zastępcy wójta? Żałosne pachanie się do koryta. Film oglądany bez dzwięku. Prosze popatrzeć na te rozbiegane oczka i miny. Tu nie chodzi o dobro gminy, a o koryto.
Cytować
 
 
#2 Jan z Bezrzecza 2018-11-01 07:35
Wiem, że obozowi rządacemu się pali sie grunt po nogmi. Jak wyjdą przy audycie machlojki z ostatnich lat to nie jeden pojdzie siedzieć. I przepraszam o jakich stołkach jest mowa? Jak sie opierasz "hermenegilda" na plotkach rozpuszczanych przez oboz rządzący to Twoja sprawa. Ppublokowali co podpisane i to wyjasnia wszystko.
Cytować
 
 
#3 Mariusz Lindner 2018-11-01 08:24
Prowadziłem negocjacje i zarządaliśmy jako "Lokalni" od wójt Teresy Dera konkretów w zamian za porozuminenie koalicyjne czyli:
- przewodnicząceg o komisji rewizyjnej dla knotroli działań wójta i urzędu,
- programu rozbudowy dróg z konkretnymi datami i konktretną sumą,
- likwidacji umowy z firmami: Polikowski i WOZ oraz stworzenie w to miejsce przedsiębiorstw a komunalnego,
- plan zagospodarowani a przestrzennego,
ale to było jak widać za wiele. W zamian za to, że przystąpiliśmy do rozmów rozpowszechnian e są teraz plotki pomówienia.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją