reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Zarząd Gryfa XXI: „Decyzję Echausta i Kajkowskiego przyjmujemy ze zdziwieniem i rozczarowaniem”

Zarząd Stowarzyszenia Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI wydał oświadczenie w związku ze złożoną 1 września br. rezygnacją Artura Echausta i Sławomira Kajkowskiego z członkostwa w Stowarzyszeniu oraz w Klubie Radnych Wspólnoty Samorządowej „Gryf XXI” Rady Miejskiej w Policach.

Władysław Diakun

na zdjęciu: Władysław Diakun, prezes Stowarzsyzenia Wspólnota Samorządowa Gryf XXI

– Zarząd Stowarzyszenia oświadcza, że przyjmuje decyzję ze zdziwieniem i rozczarowaniem – czytamy w oświadczeniu.

Zarząd Stowarzyszenia Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI przypomina w wydanym oświadczeniu, że w polickim samorządzie funkcjonuje od 1994 roku.

– Szczycimy się tym, że wśród naszych członków są reprezentanci wszystkich grup społecznych zamieszkujący gminę Police oraz powiat policki. Jesteśmy organizacją apolityczną – czytamy w dalszej części oświadczenia.

W oświadczeniu czytamy również, że we Wspólnocie Samorządowej GRYF XXI nie ma ludzi lepszych i gorszych.

– Każdy z nas niesie trud budowy pomyślności i rozwoju naszej gminy, a wspólnie z pozostałymi gminami Powiatu Polickiego. Nie wymagamy od naszych członków działań niemożliwych. Każdy ma w naszych strukturach miejsce na miarę swoich zdolności i zainteresowań. Stąd nasze zdziwienie i rozczarowanie – tłumaczy Zarząd Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI.

Zarząd Stowarzyszenia Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI wyraża również nadzieję, że radni Echaust i Kajkowski nie zmienią swojej prospołecznej postawy, a także będą pamiętali, z jakiej listy startowali w wyborach samorządowych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.