Menu

Teresa Dera uzyskała absolutorium! Radni Lindner i Czubara przeciwko jego udzieleniu!

  • Gracjan Broda

Wójt gminy Dobra Teresa Dera uzyskała absolutorium za wykonanie budżetu w roku 2017. Za jego udzieleniem zagłosowało trzynastu radnych, przy dwóch głosach przeciw.

Za nieudzieleniem absolutorium wójt Teresie Dera głosowali radni Mariusz Lindner oraz Tomasz Czubara.

Radny Mariusz Lindner zarzucił wójt Teresie Dera m.in. odpowiedzialność za opóźnienia inwestycji realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego, problemy z punktualnością komunikacji miejskiej, a także wysokość prowizji za obsługę prawną.

– Mówi Pan nieprawdę Panie radny – broniła się Teresa Dera. – Gdyby Pan wiedział jak wygląda ścieżka proceduralna przy realizacji inwestycji w ramach Budżetu Obywatelskiego, to by Pan wiedział skąd pojawiają się opóźnienia – kontynuowała wójt gminy Dobra.

Radni z obozu rządzącej wójt Teresy Dera zarzucili z kolei Mariuszowi Lidnerowi rozpoczęcie kampanii wyborczej. Przypomnijmy, że Mariusz Lidner jest obok Teresy Dera jedynym kandydatem, który oficjalnie potwierdził swój start w wyborach.

– Rozpoczął Pan kampanię wyborczą i to nieładną kampanię wyborczą – powiedział Zbigniew Gadowski.

W trakcie składania podziękowań, radna Władysława Gruszczyńska powiedziała, że jest szczęśliwa, że gmina Dobra ma takiego wójta jakim jest Teresa Dera.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją