reklama
reklama

Ufniarz: „Będę ubiegał się o stanowisko burmistrza Polic”

Grzegorz Ufniarz radny Stowarzyszenia „Nasze Police” podczas dzisiejszego wideoczatu z mieszkańcami poinformował o starcie w wyborach samorządowych i ubieganiu się o stanowisko burmistrza Polic.

Grzegorz Ufniarz

– Dostrzegam, że władze lokalne utraciły zdolność właściwego odczytywania oczekiwań i potrzeb mieszkańców – powiedział Grzegorz Ufniarz. – Podejmowane decyzje nie wychodzą naprzeciw Policzanom, są dla nich coraz mniej zrozumiałe i często błędne. Brakuje nie tylko właściwego kontaktu z mieszkańcami, brakuje również wizji, klarownego programu rozwoju Polic – kontynuował Ufniarz.

Jak podkreślił były przewodniczący Rady Miejskiej w Policach, to między innymi z tego powodu na początku 2021 roku postanowił zrezygnować z kierowania Radą Miejską i zakończyć współpracę ze Wspólnotą Samorządową Gryf XXI.

– Dziś staję przed nowym wyzwaniem. Postanowiłem kandydować w najbliższych wyborach na stanowisko Burmistrza Polic – zapowiedział Grzegorz Ufniarz. – Mimo bardzo ciężkiej sytuacji naszej Gminy, do której doprowadził obecny burmistrz oraz nieprzychylnej wobec samorządów postawy rządu centralnego, dostrzegam wiele szans na usprawnienie i znaczną poprawę kondycji Polic – podkreślił Ufniarz.

Grzegorz Ufniarz zdradził, że od dłuższego już czasu przygotowuje rozwiązania, które mają nawrócić gminę Police na właściwy kierunek.

– Stoją za mną nie tylko wolontariusze, ale również specjaliści – finansiści, prawnicy, menadżerowie – wymienił.

Grzegorz Ufniarz odniósł się również do swojej przynależności do partii Polska2050 Szymona Hołowni.

– Działam w tym Ruchu, natomiast w momencie, kiedy powstała partia polityczna, zastanowiłem się i nie zdecydowałem się na wejście do partii Szymona Hołowni – tłumaczył Ufniarz. – Jestem członkiem Stowarzyszenia, nie jestem członkiem partii Polska2050 – podkreślił.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także