reklama
reklama

Władysław Diakun powołał Witolda Króla na pełnomocnika

Burmistrz Polic Władysław Diakun powołał swojego pełnomocnika. Został nim Witold Król - były radny i przewodniczący Rady Miejskiej w Policach. Ma się zajmować m.in. koordynowaniem spraw związanych z pracą burmistrza.

Witold Król

Władysław Diakun poinformował o powołaniu pełmocnika podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej w odpowiedzi na pytanie zadane przez radnego Projektu Police Krystiana Kowalewskiego o powody obecności Witolda Króla na posiedzeniach komisji.

– Pomoże mi w realizowaniu wszystkich spraw związanych z udostępnieniem bądź przekazaniem różnych informacji dotyczących mojej pracy. Będzie też konsultował wszelkie dokumenty dotyczące bieżących spraw. Został powołany, bo w tej chwili, jak państwo wiedzą, jest bardzo duży nawał pracy i taka osoba była niezbędna – tak o zadaniach przydzielonych Królowi mówił Władysław Diakun.

Nowy pełnomocnik ma też pełnić funkcję doradczą burmistrzowi w zakresie bieżących spraw.

Witold Król od wielu lat związany jest ze Wspólnotą Samorządową Gryf XXI. W wyborach samorządowych w 2018 roku nie udało mu się zdobyć mandatu radnego. Głosowało na niego 179 wyborców. Więcej głosów otrzymali wówczas: Władysław Diakun (740), Andrzej Rogowski (438), Ilona Bednarek (242) oraz Władysław Kosiorkiewicz (184).

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Bez żartów....Omg

This comment was minimized by the moderator on the site

Niestety nie umie odejść z twarzą. Brak słow co ostatnio sie dzieje w Policach. Mam nadzieję że w nowych wyborach odpadną te same leśne działki i skończy się kumpelstwo,m łącznie z prezesami większych spółek np cieplowni

This comment was minimized by the moderator on the site

Czemu usuwasz kulturalne aczkolwiek negatywne komentarze na temat wyboru tego pana na obecną pozycje...chyba nie jest to opłacony artykuł?

This comment was minimized by the moderator on the site

Jeśli już Pan Diakun potrzebuje osoby która będzie mu doradzać to niech weźmie kogoś młodszego i kumatego który w następnych wyborach ma szansę przejąć ten cały cyrk na ktory już nie mają pomysłu o kilku lat i rozwój Polic stanął w miejscu.

This comment was minimized by the moderator on the site

Ten człowiek jest tak samo długo na stołku jak Wladimir Putin. Police to juz lokalna Dyktatura xD

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także