reklama

Platforma Obywatelska otworzyła nowe biuro w Policach

W poniedziałek przy ul. Sikorskiego 9 w Policach otwarto nowe biuro poselsko-senatorskie Marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego oraz Posła na Sejm RP Arkadiusza Marchewki.

Ponadto mieścić się w nim będzie biuro Platformy Obywatelskiej w Policach oraz radnych gminnych i powiatowych. Uroczystość poprowadził Janusz Szwyd, przewodniczący powiaotwych struktur Platformy Obywatelskiej w powiecie polickim.

Udział w uroczystości wzięli Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki, poseł na Sejm RP Arkadiusz Marchewka, wicestarosta policki Joanna Napiwodzka, radni gminni oraz powiatowi Koalicji Obywatelskiej, a także były wojewoda zachodniopomorski Marek Tałasiewicz i były starosta policki Leszek Guździoł.

Nie zabrakło również zaproszonych na tę okoliczność samorządowców. Z zaproszenia skorzystali m.in. burmistrz Polic Władysław Diakun, burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba, wójt gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz oraz przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski.

Zarówno Tomasz Grodzki, jak i Arkadiusz Marchewka podkreślili, że biuro Platformy Obywatelskiej ma być tym miejscem, w którym lokalna społeczność będzie mogła znaleźć pomoc na nurtujące ją problemy.

– Każda miejscowość i jej mieszkańcy są dla nas ważni – podkreślał poseł Arkadiusz Marchewka.

– Mam nadzieję, że to biuro będzie drobną cegiełką w budowaniu lokalnej wspólnoty, miejscem spotkań i dyskusji parlamentarzystów oraz samorządowców z mieszkańcami całego powiatu polickiego – podsumował prof. Tomasz Grodzki.

Po części oficjalnej odbył się krótki briefing prasowy, podczas którego Shivan Fate i Damian Walczak podsumowali półmetek kadencji w samorządzie gminnym i powiatowym.

Na zdjęciu: Politycy Koalicji Obywatelskiej biorący udział w dzisiejszej uroczystości

Na zdjęciu: Marszałek Sejmu prof. Tomasz Grodzki

Na zdjęciu: Poseł na Sejm RP Arkadiusz Marchewka

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Chcą zamknąć polimery tak jak Turow?

Gary
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację