reklama
reklama

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 1 450 747 | Zgonów: 34 141 | Wyzdrowiało: 1 207 359


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 68 772 | Zgonów: 1 041

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 4 274 | Zgonów: 45

Data aktualizacji: 20 stycznia 2021 roku, godzina: 10.49 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


ogłoszenie społeczne:

Koalicja Obywatelska w powiecie polickim podziękowała za głosy na Rafała Trzaskowskiego

Przedstawiciele powiatowych struktur Koalicji Obywatelskiej podziękowali mieszkańcom powiatu polickiego za udział w wyborach prezydenckich oraz głosy oddane na Rafała Traskowskiego. Przewodniczący Platformy w powiecie polickim Janusz Szwyd podziękował również samorządowcom, którzy poparli kandydata KO.

– Chcieliśmy mieszkańcom powiatu polickiego serdecznie podziękować za włączenie się, tak bardzo aktywne, w wybory Prezydenta RP. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Dobrej, Nowego Warpna, Kołbaskowa i Polic za liczne wstawienie się przy urnach wyborczych – mówił podczas czwartkowego briefingu prasowego przewodniczący powiatowych struktur Platrformy Obywatelskiej Janusz Szwyd.

Przewodniczący zauważył, że uzyskane w powiecie polickim poparcie na poziomie 65,12 procent jest pośród powiatów ziemskich wynikiem najlepszym w Polsce.

– To był obywatelski kandydat, każdy mógł znaleźć sobie coś w jego programie, mógł identyfikować się z Rafałem Trzaskowskim – tłumaczył radny powiatowy Shivan Fate. – Mam nadzieję, że ta energia nie wygaśnie i nadal będziemy pracować – dodał.

Z kolei Albin Majkowski, również radny Rady Powiatu w Policach z ramienia Koalicji Obywatelskiej, zauważył, że nie należy traktować wyniku Trzaskowskiego jako porażki. W jego ocenie świadczy on o dużej mobilizacji ludzi dobrej woli i ludzi, którzy myślą o Polsce z przyszłością.

– Ten wynik i ta liczba dobrych głosów, głosów, które mobilizują, które jednoczą, świadczy o tym, że jesteśmy gotowi na duże zmiany w Polsce – zauważył.

Janusz Szwyd podziękował wójtom Teresie Derze i Małgorzacie Schwarz, a także burmistrzom Władysławowi Diakunowi oraz Jarosławowi Burbie za odwagę w poparciu kandydata Koalicji Obywatelskiej.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację