Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 4 848 | Zgonów: 129


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 133 | Zgonów: 2

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 6 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 07 kwietnia 2020 roku, godzina: 18:59 | Kliknij i zobacz aktualną sytuację

Powiatowe struktury Koalicji Obywatelskiej rozpoczynają kampanię prezydencką Kidawy-Błońskiej

W piątek na placu Chrobrego w Policach odbyła się konferencja prasowa działaczy powiatowych struktur Koalicji Obywatelskiej, którzy ogłosili rozpoczęcie lokalnej kampanii wyborczej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która 10 maja wystartuje w wyborach prezydenckich.

– To będzie kampania merytoryczna. Jesteśmy gotowi do ciężkiej pracy. Mamy 90 dni i jestem przekonany, że zwyciężymy – powiedział Janusz Szwyd, przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Powiecie Polickim.

Zdaniem Shivana Fate, Małgorzata Kidawa-Błońska będzie prezydentem, który będzie łączył, a nie dzielił Polaków.

– Małgorzata Kidawa-Błońska jako prezydent będzie łączyła Polaków. Będzie prezydentem stojącym zawsze po stronie obywateli – podkreślił Shivan Fate. – Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu do głosowania, do pójścia na wybory i głosowania na swoich kandydatów –dodał.

Lokalni politycy Koalicji Obywatelskiej podkreślali duże doświadczenie polityczne Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, piastującej obecnie stanowisko wicemarszałka Sejmu IX kadencji.

W Policach za kampanię kandydatki Koalicji Obywatelskiej odpowiedzialny będzie Janusz Szwyd, w gminie Dobra – Joanna Napiwodzka, w gminie Kołbaskowo – Shivan Fate, natomiast w gminie Nowe Warpno – Damian Walczak.

Małgorzata Kidawa-Błońska ma w czasie kampanii wyborczej spotkać się z mieszkańcami Polic.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda