Menu
reklama:

Czarzasty: „Szczecin jest dobrym miejsce aby powiedzieć PiSowi, że źle bawi się historią”

  • Gracjan Broda

Włodzimierz Czarzasty przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej podczas konwencji regionalnej w Szczecinie sporo czasu poświęcił historii.

– Zdrowie, o zdrowiu zapomnieli! Jak można zapomnieć o zdrowiu, jak można zapomnieć o zdrowiu w Państwie, w którym jest tyle problemów związanym ze zdrowiem? – pytał lider SLD, nawiązując do programu Prawa i Sprawiedliwości.

Czytaj więcej: Czarzasty: „Szczecin jest dobrym miejsce aby powiedzieć PiSowi, że źle bawi się historią”

Morawiecki w Szczecinie: „My dziś pracujemy pełną parą”

  • Gracjan Broda

– Trzeba bronić naszych wartości, tych tradycyjnych, które ukształtowały się w trakcie naszej niełatwej historii, które ukształtowała nasza religia i Kościół – mówił podczas konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości, która odbyła się 12 maja w Szczecinie, były premier Jarosław Kaczyński.

W swoim przemówieniu Jarosław Kaczyński odniósł się głównie do tematów ogólnopolskich, takich jak gospodarka, kwestie adopcji dzieci przez osoby homoseksualne, czy też prowadzona przez rząd polityka społeczna.

Czytaj więcej: Morawiecki w Szczecinie: „My dziś pracujemy pełną parą”

Kosiniak–Kamysz: „Nie jesteśmy antyPiSem! AntyPiS to jest za mało, antyPiSem się nie wygra wyborów”

  • Gracjan Broda

Władysław Kosiniak–Kamysz podczas konwencji regionalnej podkreślił, że Koalicja Europejska nie jest antyPiSem, ponieważ samym antyPiSem nie wygra się wyborów.

– Nie jesteśmy antyPiSem. Mamy dobry program, walczymy o zdrowie Polaków, przygotowaliśmy pakiet onkologiczny – tłumaczył Kosiniak–Kamysz. – Musimy wygrać wybory do Parlamentu Europejskiego, aby zrealizować program dotyczący służby zdrowia, rolnictwa, zdrowego żywienia, dotyczący transportu, bezpieczeństwa, dotyczący młodych osób – wymieniał prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Czytaj więcej: Kosiniak–Kamysz: „Nie jesteśmy antyPiSem! AntyPiS to jest za mało, antyPiSem się nie wygra wyborów”

Jarosław Kaczyński zapowiedział surowe kary za pedofilię!

  • Gracjan Broda

Jarosław Kaczyński podczas niedzielnej konwencji regionalnej Prawa i Sprawiedliwości w Szczecinie zapowiedział bezwzględną walkę z pedofilią.

– Jesteśmy w tej chwili mocno atakowani w sposób wyjątkowo wręcz nieuczciwy i bezecny przez naszych przeciwników z powodu pewnego rodzaju wydarzeń, które rzeczywiście miały miejsce w kościele. My nigdy tego rodzaju zjawisk, nigdy patologii w żadnej dziedzinie, także i w sferze kościoła nie tolerowaliśmy i nie będziemy tolerować – powiedział Jarosław Kaczyński.

Czytaj więcej: Jarosław Kaczyński zapowiedział surowe kary za pedofilię!

Schetyna: „Każdy kto podnosi rękę na polskie dzieci, podnosi rękę na państwo polskie”

  • Gracjan Broda

Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej podczas konwencji Koalicji Europejskiej w Szczecinie nawiązał do filmu Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” mówiącym o pedofilii w polskim kościele.

– Te słowa Prymasa Polski z przeprosinami i deklaracją walki z pedofilią są cenne. Ale jasne jest, że minął czas, gdy z tą sprawą mogła poradzić sobie jakakolwiek instytucja samodzielnie. Skuteczne w tej sprawie może być i będzie tylko państwo – powiedział Grzegorz Schetyna.

Czytaj więcej: Schetyna: „Każdy kto podnosi rękę na polskie dzieci, podnosi rękę na państwo polskie”

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją