Menu
reklama:
reklama:

Rosati: Platforma Obywatelska nie ma zamiaru ani likwidacji programu 500+, ani podwyższenia wieku emerytalnego

  • Gracjan Broda

Podczas programu „Kontra GOŚĆ” w Internetowej Telewizji Regionalnej „HB” Dariusz Rosati zapewnił, że Platforma Obywatelska nie ma zamiaru ani likwidacji programu 500+, ani podwyższenia wieku emerytalnego.

– Nie ma takich planów ze strony Platformy Obywatelskiej. My nie chcemy likwidować programu 500+, wręcz odwrotnie chcemy rozszerzyć ten program na pierwsze dziecko i chce to wyraźnie powiedzieć – powiedział w programie „Kontra GOŚĆ” Dariusz Rosati.

Czytaj więcej: Rosati: Platforma Obywatelska nie ma zamiaru ani likwidacji programu 500+, ani podwyższenia wieku emerytalnego

Polityczne podsumowanie 2018 roku: Wybory samorządowe zdominowały lokalną scenę polityczną

  • Gracjan Broda

Koniec roku to czas podsumowań. Ten mijający, rok 2018 obfitował w wiele wydarzeń politycznych. Lokalna scena w pełni zdominowana została przez jesienne wybory samorządowe, w których po raz szósty z rzędu zwyciężył lider Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI – Władysław Diakun. Jeszcze ciekawiej było w gminie Dobra, gdzie o stanowisko wójta równorzędną walkę stoczyła Teresa Dera i Magdalena Zagrodzka. Głośno było także o rezygnacji Aleksandra Doby z mandatu radnego sejmiku.

W gminie Police zwyciężyło doświadczenie

Czytaj więcej: Polityczne podsumowanie 2018 roku: Wybory samorządowe zdominowały lokalną scenę polityczną

Prawo i Sprawiedliwość: „Złożymy wniosek o zabezpieczenie środków na opracowanie dokumentacji projektowej wodnego placu zabaw”

  • Gracjan Broda

Radni Prawa i Sprawiedliwości deklarują, że na grudniowej sesji budżetowej, po raz kolejny złożą wniosek o zabezpieczenie środków w budżecie na rok 2019 na opracowanie dokumentacji projektowej wodnego placu zabaw.

– Złożymy wniosek ze wskazaniem innego źródła finansowania, aby oddalić wszelkie argumenty koalicji Gryf – KO – zapowiada Sławomir Dmochowski, radny Rady Miejskiej w Policach z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Czytaj więcej: Prawo i Sprawiedliwość: „Złożymy wniosek o zabezpieczenie środków na opracowanie dokumentacji projektowej wodnego placu zabaw”

Beata Chmielewska uzupełniła skład Zarządu Powiatu Polickiego

  • Gracjan Broda

Beata Chmielewska uzupełniła skład Zarządu Powiatu Polickiego. Rekomendowana przez starostę Andrzeja Bednarka, Beata Chmielewska otrzymała w tajnym głosowaniu 18 głosów. Przeciw kandydaturze Chmielewskiej zagłosowała jedna osoba.

– 50% wartości wszystkiego, co dobre, jak nie więcej to jest Beata – powiedział Andrzej Bednarek, starosta policki rekomendując Beatę Chmielewską na członka Zarządu Powiatu Polickiego.

Czytaj więcej: Beata Chmielewska uzupełniła skład Zarządu Powiatu Polickiego

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją