Nagłówek Dziennika Polickiego

AKS Promień Police wygrywa w VI Memoriale im. Antoniego Rogowskiego

W sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach im. Eugeniusza Przybysza odbył się VI Memoriał im. Antoniego Rogowskiego w podnoszeniu ciężarów.

AKS Promień Police wygrywa w VI Memoriale im. Antoniego Rogowskiego

na zdjęciu: Oliwia Styczyszyn (AKS Promień Police)

Przed rozpoczęciem zawodów burmistrz Polic Władysław Diakun wręczył reprezentantom Polski Oliwii Styczyszyn i Fabianowi Staniakowi oraz trenerowi Piotrowi Pełce drobne upominki.

Udział w rywalizacji wzięły zawodniczki i zawodnicy z sześciu klubów: GKS Zamek Gołańcz, AKS Koszalin, AKS Myślibórz, UKS Zielona Góra, AKS Białogard oraz AKS Promień Police.

W rywalizacji drużynowej bezkonkurencyjni okazali się gospodarze, którzy zdobyli ponad 1 000 punktów sinclair.

Drugie miejsce zajął GKS Zamek Gołańcz, a na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy AKS Koszalin.

W klasyfikacji indywidualnej w kategorii kobiet do lat 17 triumfowała Oliwia Styczyszyn, natomiast wśród mężczyzn do lat 17 – Fabian Staniak.

Galeria Zdjęć:Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.