Wysokie zwycięstwo Chemika Police z Morzyckiem Moryń! 4 trafienia Szymona Kapelusza

Piłkarze Chemika Police zrehabilitowali się za ubiegłotygodniową porażkę z Iną Goleniów i tym razem wysoko, bo aż 9:0 wygrali z Morzyckiem Moryń. Czterokrotnie na listę strzelców wpisywał się Szymon Kapelusz.

Podopieczni Łukasza Borgera od pierwszej do ostatniej minuty spotkania kontrolowali jego przebieg. Prowadzenie uzyskali już w 3. minucie spotkania za sprawą Szymona Kapelusza. Pięć minut później było już 2:0. Tym razem bramkarza rywali pokonał Jarosław Jóźwiak. Po meczu było już praktycznie w 16. minucie, kiedy to wynik spotkania podwyższył Marcin Krystek. A to jak się okazało nie wszystko, na co było stać żółto-zielonych. Policzanie nie zwalniali tempa i kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Do przerwy gospodarze prowadzili aż 6:0. Na listę strzelców wpisali się ponownie Marcin Krystek i dwukrotnie Szymon Kapelusz. Ten drugi w zaledwie 31 minut skompletował hat-tricka.

Po zmianie stron w dalszym ciągu dominowali podopieczni Łukasza Borgera, którzy dołożyli kolejne trzy trafienia. W 76 minucie wynik spotkania na 7:0 podwyższył Maciej Kraśnicki. Czwarte trafienie w sobotnim pojedynku zanotował Szymon Kapelusz, umieszczając piłkę w bramce w 87 minucie spotkania. Wynik meczu ustalił w 89 minucie Maciej Kraśnicki.

Po 24 kolejkach piłkarze Chemika Police z dorobkiem 56 punktów przewodzą w ligowej tabeli, mając 8 punktów przewagi nad drugą w tabeli Vinetą Wolin.

KP Chemik Police – Morzycko Moryń 9:0 (6:0)

Bramki: Kapelusz (3’, 26’, 31’, 87’), Jóźwiak (8’), Krystek (16’, 22’), Kraśnicki (76’, 89’)