ogłoszenie wydawcy

Świt wygrał z Unią Janikowo na zakończenie rundy jesiennej

Podopieczni Andrzeja Tychowskiego pokonali przed własną publicznością w meczu kończącym rundę jesienną Unię Janikowo 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Adam Nagórski w 32 minucie meczu.

Unia przystąpiła do spotkania ze Świtem po czterech z rzędu zwycięstwach, w których piłkarze z Janikowa strzelili aż 15 bramek, tracąc przy tym zaledwie 3. Gospodarze, podobnie jak w poprzednich meczach grali bardzo konsekwentnie i co ważne skutecznie w obronie. Warto nadmienić, że świtowcy stracili dotychczas zaledwie 7 bramek w 16 rozegranych spotkaniach.

W 32 minucie meczu bramkę na wagę zwycięstwa strzelił niezawodny w tym sezonie Adam Nagórski. Piłkarze Świtu odnotowali tym samym szóstą wygraną przed własną publicznością.

Po 17. ligowych kolejkach piłkarze z północy Szczecina mają na swoim koncie 36 punktów i plasują się na 3. pozycji w tabeli. Do liderującego KKS-u Kalisz podopieczni Andrzeja Tychowskiego tracą 6. punktów.

Świt Skolwin-Szczecin 1:0 (1:0)

Bramki: Nagórski (32’)