Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 51 791 | Zgonów: 1 807 | Wyzdrowiało: 36 691


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 862 | Zgonów: 23

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 19 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 9 sierpnia 2020 roku, godzina: 10.53 | Kliknij i przeczytaj raport


Młodzi piłkarze walczyli w Turnieju o Puchar Tymbarku

We wtorek, 5 listopada na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piaskowej odbył się etap powiatowy rozgrywek „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Zwycięzcy z terenu powiatu polickiego wezmą udział w etapie wojewódzkim, który odbędzie się w Szczecinku.

W kategorii U-8 chłopców bezkonkurencyjna okazała się drużyna KS Wołczkowo-Bezrzecze. W kategorii U-10 chłopców i dziewcząt równych nie miała sobie drużyna Football Factory z Przecławia. Do etapu wojewódzkiego przeszły również dziewczynki w kategorii U-12 ze szkoły podstawowej nr 1 w Policach. Najdłużej o awans walczyły drużyny chłopców w kategorii U-12. Powiat Policki reprezentować będzie zespół z numerem 1 ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach.

Zdobywcy Pucharu Tymbarku uczestniczą w niezapomnianych piłkarskich wydarzeniach i odwiedzają najwspanialsze, i największe stadiony piłkarskie w Europie oraz oglądają w akcji gwiazdy światowego futbolu.

Dotychczasowi triumfatorzy Turnieju odwiedzili m.in. takie stadiony jak: Imtech Arena w Hamburgu, Wembley, Camp Nou, Santiago Bernabeu, San Siro, Amsterdam Arena, Stadion Energa w Gdańsku, czy PGE Narodowy w Warszawie.

Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem głównym od 13 lat firma Tymbark. Organizatorem powiatowych rozgrywek był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Mariusz Hałgas