Chemik Police zaskoczył Nielbę Wągrowiec! Bardzo dobre 45 minut gospodarzy

Piłkarze Chemika Police pokonali przed własną publicznością Nielbę Wągrowiec 2:0. Bramki dla gospodarzy strzelili Andrey Protasenko i Jakub Sobecki.

Podopieczni Łukasza Borgera bardzo dobrze weszli w mecz i już po 180 sekundach spotkania prowadzili 1:0. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się pomocnik żóło-zielonych – Andrey Protasenko, który precyzyjnym uderzeniem pokonał Patryka Łagodzińskiego.

Cztery minuty później było już 2:0. Tym razem bramkarza gości pokonał Jakub Sobecki.

Policzanie grali szybko i zdecydowanie, na niewiele pozwalając piłkarzom z Wągrowca, którzy momentami mieli problemy z wyjściem z własnej połowy boiska. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron do głosu doszli podopieczni Radosława Kołackiego, który za wszelką cenę chcieli wywieźć z Polic, chociażby jeden punkt. Policzanie zagrali jednak skutecznie w obronie i nie pozwolili piłkarzom Nielby Wągrowiec nawet na zdobycie bramki kontaktowej.

KP Chemik Police – Nielba Wągrowiec 2:0 (2:0)

Bramki: Protasneko (3’), Sobecki (7’)