Nagłówek Dziennika Polickiego

Tylko remis po słabym meczu z Wieżą Postomino!

Podopieczni Mariusza Szmita po słabym meczu zremisowali przed własną publicznością z ostatnią w tabeli Wieżą Postomino.

Tylko remis z Wieżą Postomino

na zdjęciu: przy piłce Michał Korotkiewicz

W 11 minucie spotkania na prowadzenie nieoczekiwanie wyszli goście. Jakuba Banasia pokonał Bartosz Płaczek. Policzanie próbowali doprowadzić do wyrównania, ale kreowane akcje pozostawiały wiele do życzenia.

Sztuka ta udała się w 30 minucie. Precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Wiktor Kurzawa i bezradny w tej sytuacji Ruslan Yefanow zmuszony był wyjmować piłkę z siatki.

Cztery minuty później doszło do kuriozalnej sytuacji tuż przed linią pola karnego bramki gości. Rękoma poza obrębem własnego pola karnego interweniował goalkeeper Wieży Postomino, który w nieprzepisowy sposób próbował powstrzymać Wiktora Kurzawę. Prowadzący zawody sędzia Robert Szczygieł nie dopatrzył przewinienia Ruslana Yefanowa i mimo protestów piłkarzy Chemika Police nakazał kontynuować grę.

Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i oba zespoły udały się do szatni.

Po zmianie stron przeważali gospodarze, jednak na niewiele się to zdało. Spotkanie było bardzo chaotyczne i prowadzone w wolnym tempie. Goście z Postomina robili wszystko, aby tego meczu nie przegrać. Piłkarze Chemika Police niewiele natomiast robili, aby to spotkanie wygrać. Podział punktów sprawiedliwy, choć mecz dla zgromadzonych kibiców raczej z cyklu „Co ja robię tu...”.

Chemik Police – Wieża Postomino 1:1 (1:1)

Bramki: 1:1 Kurzawa (30') – 0:1 Płaczek (11')

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.