Nagłówek Dziennika Polickiego

Świt Szczecin podziękował Pawłowi Krawcowi za lata występów przy Stołczyńskiej 100

Władze „Dumy Skolwina” oficjalnie podziękowały Pawłowi Krawcowi za 8 sezonów spędzonych w barwach skolwińskiego klubu. Miało to miejsce tuż przed pierwszym gwizdkiem derbowego spotkania, w którym Świt Szczecin podejmował rezerwy szczecińskiej Pogoni.

Świt Szczecin podziękował Pawłowi Krawcowi za lata występów przy Stołczyńskiej 100

na zdjęciu: Paweł Krawiec w Skolwinie spędził 7 lat

– Popularny „Kriwiec” zagrał w barwach Świtu w 172 meczach na poziomie 3 ligi, w których zdobył 41 bramek, a także wystąpił we wszystkich 5 spotkaniach Pucharu Polski na poziomie centralnym, gdzie najbardziej postraszył warszawską Legię! – powiedział prezes Świtu Szczecin Paweł Adamczyk.

Paweł Krawiec w błękitno-białych barwach występował z numerem 16 na koszulce. I taka właśnie pamiątkowa koszulka trafiła na ręce byłego już pomocnika szczecińskiego Świtu.

Podziękowania za występy na północy Szczecina złożyła również przewodniczą Rady Miasta Szczecina Renata Łażewska oraz dyrektor PGE GiEK S.A. Oddziału Elektrownia Dolna Odra Sylwester Chruszcz.

Galeria Zdjęć:

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.