Nagłówek Dziennika Polickiego

Dotkliwa porażka Rybaka Trzebież w derbowym spotkaniu z Chemikiem II Police

W minioną sobotę na obiekcie w Tanowie Rybak Trzebież podejmował rezerwy Chemika Police w ramach rozgrywek A-klasy. Zdecydowanie lepsze wrażanie w derbowym spotkaniu pozostawili po sobie piłkarze drugiego zespołu Chemika Police.

Dotkliwa porażka Rybaka Trzebież

na zdjęciu: przy piłce Marek Hajdukiewcz były zawodnik Chemika Police a obecnie piłkarz Rybaka Trzebież

Żółto-zieloni wygrali aż 6:0. Trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Mazanek, a kolejne dwa trafienia dołożył Korotkiewicz. Jedno trafienie dołożył jeszcze Hnatovskyi.

Po sześciu ligowych kolejkach liderem tabeli jest Odrzanka Radziszewo z kompletem 18 punktów. Chemik II Police plasuje się obecnie na 4. pozycji w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Rybak Trzebież z 9 punktami zajmuje 6. pozycję w tabeli.

W następnej kolejce Chemik II Police podejmować będzie Błękit Pniewo. Rybak Trzebież rywalizować będzie z kolei na wyjeździe ze Sztormem Szczecin.

Rybak Trzebież – Chemik II Police 0:6 (0:3)

Galeria Zdjęć:

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.