Nagłówek Dziennika Polickiego

Piłkarze Chemika Police pojadą do Chojny zmazać plamę po blamażu sprzed tygodnia [zapowiedź]

Piłkarze Chemika Police po ubiegłotygodniowym blamażu przed własną publicznością w rywalizacji z Olimpem Gościno, tym razem udadzą się spotkanie wyjazdowe do Chojny, gdzie zmierzą się z miejscową Odrą.

Chemik Police zagra w Chojnie z Odrą

na zdjęciu: piłkarze Chemika Police

Gospodarze sobotniego meczu po niespodziewanej porażce Chemika Police z Olimpem Gościno spadli na ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Mecz przed tygodniem pokazał, że nie można lekceważyć żadnego rywala. Podopieczni Mariusza Szmita występujący w roli faworyta zawiedli na całej linii i z boiska schodzić musieli ze spuszczonymi głowami.

Okazję do rehabilitacji będą mieli już w najbliższą sobotę. Odra Chojna po sześciu rozegranych kolejkach ma na swoim koncie zaledwie jeden punkt wywalczony w rywalizacji z Błękitnymi II Stargard w 1. kolejce nowego sezonu. Aktualny dorobek piłkarzy z Chojny to pięć porażek w pięciu kolejnych spotkaniach.

Policzanie po sześciu rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 7 punktów i plasują się obecnie na 11. pozycji w tabeli. Dorobek punktowy będą mogli poprawić już w sobotę, pod warunkiem, że zagrają o wiele lepsze zawody, niż miało to miejsce przed tygodniem.

Odra Chojna – Chemik Police

Miejsce rozegrania meczu: stadion przy ul. Wilsona 13
Data i godzina meczu: 16 września (sobota), godzina 16.00

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.