Nagłówek Dziennika Polickiego

Do północnego Szczecina przyjedzie Unia Swarzędz [zapowiedź]

Podopieczni Piotra Klepczarka w piątkowe popołudnie podejmą przed własną publicznością siódmą w ligowej tabeli Unię Swarzędz.

Świt Szczecin podejmie Unię Swarzędz

na zdjęciu: piłkarze Świtu Szczecin cieszący się po zdobytej bramce

Goście piątkowego pojedynku zgromadzili na swoim koncie 11 punktów, na co złożyły się trzy zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki. Zdecydowanie groźniejsi piłkarze ze Swarzędza są na własnym boisku, na którym nie doznali jeszcze porażki. W dotychczas rozegranych trzech spotkaniach wyjazdowych podopieczni Tomasza Bekasa ponieśli dwie porażki i zanotowali jedną wygraną.

Piłkarze Dumy Skolwina w obecnym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Na stadionie przy ul. Stołczyńskiej 100 odnieśli trzy zwycięstwa i zaledwie raz zremisowali. Na tarczy północny Szczecin opuszczali Gedania Gdańsk, Wikęd Luzino oraz Unia Solec Kujawski.

Piłkarze Piotra Klepczarka mają za sobą dwa efektowne zwycięstwa 3:1 ze wspomnianą Unią Solec Kujawski oraz w Świnoujściu z miejscową Flotą.

Kibiców, którzy zdecydują się zasiąść w piątkowe popołudnie na stadionie w Skolwinie, czekać będzie bardzo interesujące piłkarskie widowisko. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Świt Szczecin – Unia Swarzędz

Miejsce rozegrania meczu: stadion przy ul. Stołczyńskiej 100 w Skolwinie
Data i godzina meczu: 15 września (piątek), godzina 17.00

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.