Nagłówek Dziennika Polickiego

Chemik Police podejmie ostatnią drużynę ligowej tabeli

Podopieczni Mariusza Szmita podejmą w sobotę na stadionie miejskim w Policach Olimp Gościno.

Chemik Police pokonał Unię Dolice

na zdjęciu: stadion miejski przy ul. Siedleckiej w Policach

Ósmy w tabeli rozgrywek 4. Ligi Chemik Police podejmować będzie czerwoną latarnię ligi. Goście w dotychczas rozegranych pięciu spotkaniach zanotowali pięć porażek. Bilans bramkowy drużyny z Gościna wynosi obecnie 2-19.

Policzanie po dwóch ligowych porażkach na starcie rozgrywek, w trzech kolejnych meczach zdobyli 7. punktów i zdołali awansować na ósmą pozycję w tabeli.

Zdecydowanym faworytem spotkania będą z całą pewnością gospodarze, jednak dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Szkoleniowiec Chemika Police liczy jednak, że jego podopieczni przedłużą serię meczów bez porażki o kolejne ligowe spotkanie.

Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi punktualnie o godzinie 13:00.

Chemik Police – Olimp Gościno | 9 września, godzina 13:00

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.