Nagłówek Dziennika Polickiego

Kowalczyk w doliczonym czasie gry daje zwycięstwo piłkarzom Mariusza Szmita

Piłkarze Chemika Police odnieśli cenne zwycięstwo w Dębnie, pokonując gospodarzy dzięki trafieniu Daniela Kowalczyka w doliczonym czasie gry.

Mariusz Szmit

na zdjęciu: szkoleniowiec Chemika Police Mariusz Szmit

Gospodarze prowadzenie objęli już w 3 minucie spotkania za sprawą Riku Fujii. Policzanie za wszelką cenę próbowali doprowadzić do wyrównania. Ta sztuka udała się dopiero w 72 minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Karol Zarembski.

Do ostatniego gwizdka sędziego toczyła się walka o zwycięstwo w dzisiejszym starciu. Szalę na swoją stronę zdołali przechylić podopieczni Mariusza Szmita. Daniel Kowalczyk w trzeciej minucie doliczonego czasu gry pokonał Jakuba Baniasiaka, zapewniając tym samym żółto-zielonym cenne zwycięstwo i komplet punktów.

Chemik Police po 29. ligowych kolejkach ma na swoim koncie 33 punkty i plasuje się na 13. pozycji w tabeli, mając dwa punkty przewagi nad strefą barażową.

Dąb Dębno – Chemik Police 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Fujii (3') – 1:1 Zarembski (72'), 1:2 Kowalczyk (90'+3')

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.