Nagłówek Dziennika Polickiego

U16: Polska pokonała w Policach Irlandię Północną 3:0

W sobotę na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej w Policach reprezentacja Polski U16 pokonała swoich rówieśników z Irlandii Północnej 3:0, w ramach UEFA Development Cup.

Świt Szczecin wygrywa w dziesiątkę

na zdjęciu: Jędrzej Kujawa próbował zaskoczyć bramkarza rywali

Młodzi Polacy prowadzeni przez Rafałą Lasockiego prowadzenie objęli już w 4 minucie spotkania, kiedy bramkarza rywali pokonał Matias Pruszko.

W 65 minucie czerwoną kartkę ujrzał Brandem Graham. Biało-czerwoni wykorzystali grę w przewadze i w 72 minucie meczu prowadzenie podwyższył Huber Jasiak.

Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Mateusz Dziewiątkowski, który okazał się pewnym egzekutorem rzutu karnego.

Polacy wcześniej pokonali Luksemburg 2:0 i Republikę Południowej Afryki 5:0.

Polska U16 – Irlandia Północna U16 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Pruszko (4'), 2:0 Jasiak (72'), 3: Dziewiątkowski (90' - k.)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.