Świt Skolwin–Szczecin rozgromił Sokoła Kleczew

Podopieczni Andrzeja Tychowskiego pokonali na własnym stadionie Sokoła Kleczew 4:0. Po dwóch ligowych spotkaniach Świt Skolwin–Szczecin ma na swoim koncie komplet punktów, sześć strzelonych bramek i żadnej straconej.

Piłkarze ze Skolwina na prowadzenie wyszli w 21 minucie meczu. Faulowany w polu karnym był Krzysztof Filipowicz, a pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Adam Nagórski.

Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i gospodarze udali się do szatni z jednobramkową zaliczką. Po zmianie stron lepiej w drugą część meczu weszli gospodarze, którzy już w 53 minucie podwyższyli wynik spotkania. Tym razem na listę strzelców wpisał się Paweł Krawiec. Siedem minut później było już 3:0. Tym razem bramkarza gości pokonał Przemysław Brzeziański.

Wynik spotkania na 4:0 ustalił w doliczonym czasie gry Mikołaj Brzeski.

Świt Skolwin–Szczecin – Sokół Kleczew 4:0 (1:0)

Bramki: Nagórski (21’), Krawiec (53’), Brzeziański (60’), Brzeski (90’+3)