Nagłówek Dziennika Polickiego

Chemik CUP im. Rafała Kołackiego o puchar prezesa Grupy Azoty Police

W minioną niedzielę na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Piaskowej odbył się turniej Chemik CUP im. Rafała Kołackiego o puchar prezesa Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Chemik CUP im. Rafała Kołackiego

na zdjęciu: na boiskach rywalizowali piłkarze z rocznika 2015

Tegoroczna 28. edycja turnieju Chemik CUP przypada w 10. rocznicę śmierci Rafała Kołackiego, wieloletniego trenera grup młodzieżowych w Klubie Piłkarskim Chemik Police.

Uroczystego rozpoczęcia turnieju dokonała Anna Kołacka, żona zmarłego przed dekadą Rafała.

W niedzielny poranek do sportowej rywalizacji stanęli młodzi adepci piłki nożnej z rocznika 2015. Mimo padającego deszczu młodym piłkarzom nie brakowało zapału oraz humoru.

Turniej Chemik CUP im. Rafała Kołackiego jest nie tylko popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, sprawdzenie własnych umiejętności, ale także upamiętnienie trenera i wychowawcy, który poświęcił się wychowywaniu młodzieży w duchu sportowej rywalizacji.

Młodzi piłkarze otrzymali pamiątkowe medale, które w imieniu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. wręczyli członek Zarządu Anna Tarocińska oraz prezes Andrzej Łuc i wiceprezes Janusz Jagielski z Zarządu Morskiego Portu Police.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.