Menu

Chemik Police rozgromił Regę Trzebiatów przed własną publicznością [zdjęcia]

• Gracjan Broda

Podopieczni Łukasza Borgera pokonali przed własną publicznością Regę Trzebiatów 4:1. Emocje w sobotnim spotkaniu dobiegły końca praktycznie po pierwszych 45 minutach meczu.

Policzanie na prowadzenie wyszli już w 3. minucie spotkania. Szymon Kurczak tak niefortunnie zagrał do swojego bramkarza, że ten ostatni nie trafił w futbolówkę i było 1:0 dla gospodarzy.

Kwadrans po pierwszym gwizdku sędziego było już 2:0. Doskonałe podanie Pawła Szewczykowskiego na bramkę zamienił Nikita Vovchenko. W 33 minucie meczu było już 3:0. Ponownie do Nikity Vovchenki dogrywał Paweł Szewczykowski, a ukraiński napastnik nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce.

Trzy minuty później było już praktycznie po meczu. Tym razem precyzyjnym podaniem pokazał się Nikita Vovchenko, a akcję strzałem z woleja wykończył Mikołaj Midzio.

Po zmianie stron do głosu doszli goście. Na niewiele jednak zdawały się mozolnie budowane akcje przez piłkarzy z Trzebiatowa. Jedyne, na co było stać zawodników Regi to honorowe trafienie, które padło po samobójczym trafieniu Adama Wiejkucia.

KP Chemik Police – Rega Trzebiatów 4:1 (4:0)

Bramki: Kurczak (3’ – sam.), Vovchenko (15’, 33’), Midzio (36’) – Wiejkuć (81’ – sam.)

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!