Menu

Chemik Police wyszarpał zwycięstwo w doliczonym czasie gry [zdjęcia]

• Gracjan Broda

Piłkarze Chemika Police pokonali przed własną publicznością, po bardzo emocjonującej końcówce, Olimp Gościno 2:1 i odnieśli tym samym trzecie z rzędu zwycięstwo na IV-ligowych boiskach.

Policzanie sobotniego starcia gorzej zacząć nie mogli. Już 2 minucie spotkania bramkę dającą prowadzenie gościom strzelił Oskar Pogorzelec, który na co dzień występuję na pozycji... bramkarza.

Podopieczni Łukasza Borgera natychmiast rzucili się do odrabiania strat. Niestety mimo huraganowych ataków nie zdołali w pierwszych 45 minutach widowiska pokonać bramkarza rywali.

- W przerwie spotkania powiedziałem piłkarzom, żeby konsekwentnie budowali akcje w kolejnych minutach i dalej starali się konstruować akcje atakiem pozycyjnym - instruował w przerwie meczu swoich piłkarzy trener Łukasz Borger.

Piłkarze Chemika Police konsekwentnie realizowali zadania nakreślone przez szkoleniowca, jednak wynik spotkania w dalszym ciągu był niekorzystny dla beniaminka z Polic.

Do wyrównania doprowadził w 89 minucie meczu Andrey Protasenko, który płaskim strzałem nie dał szans na skuteczną interwencję bramkarzowi rywali. Policzanie nie zamierzali rezygnować z sięgnięcia po komplet punktów. W doliczonym czasie gry akcję Protasenki skopiował Odlanicki-Poczobut i było 2:1 dla gospodarzy.

KP Chemik Police - Olimp Gościno 2:1 (0:1)

Bramki: Protasenko (89'), Odlanicki-Poczobut (90+1') - Pogorzelec (2')

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!