Menu

Piłkarze Chemika Police rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu

  • Gracjan Broda

Podopieczni Łukasza Borgera w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Po przedstawieniu planu na najbliższe tygodnie szkoleniowiec beniaminka IV ligi zarządził trening biegowy.

W zajęciach udział wzięli niemal wszyscy zawodnicy, których mogliśmy oglądać na boiskach szczecińskiej klasy okręgowej. W śród nieobecnych byli: Marek Hajdukiewicz, Michał Maśniak, Cezary Szybka i Mikołaj Trajkowski.

Na pierwszym treningu pojawiło się również kilku nowych zawodników, w tym wracający do klubu Adam Wiejkuć, Michał Seredyński i młody zawodnik Salosu Szczecin – Maciej Paprocki.

Do treningów wrócili także Radosław Misztal i Karol Ława. Obaj zawodnicy wracają do treningów po ciężkich kontuzjach odniesionych w minionym sezonie.

Od 18 lipca mecze kontrolne

Pierwszy mecz kontrolny zostanie rozegrany 18 lipca. Rywalem żółto-zielonych będzie Kluczevia Stargard. Trzy dni później policzanie zagrają z Iną Goleniów. Na 25 lipca wyznaczony został sparing ze Stilonem Gorzów, a na 28 lipca z niemieckim FSV Malchin.

W sierpniu Chemik Police rozegra kolejne dwa mecze kontrolne. 4 sierpnia z rezerwami Pogoni Szczecin, a 8 sierpnia ze Świtem Skolwin.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Ariel SzydłowskiJeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją